• Yükseltepe Tesisatçı

    Yükseltepe Tesisatçı olarak, Keçiören ve Yükseltepe'de tüm su tesisat işlerinizi yapmaktayız. Tesisat alanında uzmanlaşmış ve teknolojik cihazlar ile su kaçağı tespiti, tıkalı kanal açma, klozet ve musluk tamiri, ısıtma tesisatları ve petek temizleme gibi A'dan Z'ye tüm sıhhi tesisat işlerinizi garantili bir şekilde yapmaktayız.

    Yükseltepe'yi ve tesisat sorunlarına hakim bir tesisat firmasıyız. Sorunlarınıza teknik bilgi ve destek hizmeti sunan müşteri temsilcimiz sizlere 7/24 tesisat hizmeti sunmaktadır. İnternet üzerinden bize ulaşmak istediğinizde Yükselteoe Tesisatçı veya Yükseltepe Su Tesisatçısı yazmanız yeterli olacaktır. 

    Gayemiz Ankara genelinde Keçiören Yükseltepe'de su tesisat işlerinizde en iyi su tesisatçısı, klozet arızalarında  en iyi klozet tamircisi, musluk, çeşme ve batarya arızalarında en iyi musluk tamircisi, ısıtma sitemlerinde ve petek bakımlarında en iyi petek temizleyici, tıkanıklık ve pis su gider işlerinizde en iyi kanal açma ustası olmaktır. "En ucuz tesisatçıyı değil en iyi tesisatçıyı tercih edin". Bizimle görüşmeden, fiyat almadan karar vermeyin.

  • Yükseltepe Tesisatçı Olarak Sizlere Sunduğumuz Hizmetler

Call Now Button