• Yılbaşı Tatilinde Çalışan Tesisatçı

  Yılbaşı tatilinde çalışan tesisatçı olarak, Ankara geneline su tesisat işleri yapmaya devam ediyoruz. Yılbaşı tatili olarak gördüğümüz ama toplum sağlığı açısından evde kalarak bu zorlu süreçleri asgari bir şekilde atlatmak ve kurallara riayet etmek vatandaşlık görevimiz haline gelmiştir. Bu kritik dönemlerde yaşam alanlarınızda meydana gelen ve oldukça can sıkıcı hal alan sıhhi tesisat işlerinizde maske, mesafe ve temizlik kurallarına riayet ederek sıhhi tesisat işlerinde sizlere acil destek sağlamaktayız.

  Yaşam alanlarında sıkça karşılaştığımız sorunların başında klozetler gelir. Şamandıranın suyu kesmemesi, iç takım su sızdırması veya ara muslukların su kaçırması gibi sorunlar basitmiş gibi gözükse de doğru tamir edilmediğinde daha fazla maddi hasarlara neden olabilir. Yılbaşı tatilinde çalışan tesisatçı ustalarımız doğru tespit ve teknik donanımla sorunlarınıza acil çözümler bulur ve can sıkıntınızın giderilmesine vesile olur. El yatkınlığı olan müşterilerimiz buraya tıklayarak klozet sorunları ve tamiri ile alakalı pratik çözümler bulabilir.

  Evinizde meydana gelen her türlü su kaçağı, musluk arızası, kalorifer sorunları, kombi arızaları, tıkanıklık açma sorunları ve daha fazla sayabileceğimiz onlarca tesisat arızalarında sizlere ivedi çözümler sunmaktayız. Gerekli tesisat malzemelerine de sahip tesisatçı olarak sokağa çıkma yasağında dışarıdan malzeme temin edilmesi zor olduğundan yeterli miktarda malzemelerde yanımızda bulunmaktadır. 

   
   ACİL HİZMET BÖLGELERİMİZ

  ETİMESGUT BÖLGE - Eryaman, Elvankent, Bağlıca, Toki Turkuaz, Yapracık, Şaşmaz, Gersan

  SİNCAN BÖLGE - Fatih Mahallesi, Yenikent,  Törekent, Sincan OSB, Temelli, Malıköy, Saraycık

  YENİMAHALLE BÖLGE - Batıkent, Ostim, İvedik, Demetevler, Şentepe,

  ÜMİTKÖY BÖLGE - Çayyolu, Yaşamkent, Konutkent, Türkkonut, Koru Mahallesi, Dodurga, Alacaatlı, Bilkent, Beykent, Beysukent, Beytepe

  KEÇİÖREN BÖLGE - Bağlum, Basınevleri, Esertepe, Etlik, Hasköy, İncirli, Subayevleri, Kuşcağız, Uyanış, Ufuktepe, Şose, Dutluk, Senatoryum

  BALGAT BÖLGE - 100, Yıl, Bahçelievler, Beşevler, Çukurambar, Emek, Mustafa Kemal Mahallesi, Söğütözü, Beştepe

  ÇANKAYA BÖLGE - Anıttepe, Ahlatlıbel, Birlik Mahallesi, Cebeci, Dikmen, İncesu, Kırkkonaklar, Kızılay, Maltepe, 

   

Call Now Button