• Yenimahalle Tesisatçı

    Yenimahalle Tesisatçı olarak, Ankara'nın en büyük ilçelerinden biri olan Yenimahalle'de her türlü sıhhi tesisat işlerinizi güvenle yaptırabileceğiniz tesisat firmasıyız. Yenimahalle'nin tüm semtlerine anında hizmet veren Ankara Tesisat'ın bünyesinde, çekirdekten yetişme kalifiye tesisat ustaları sizin sorunlarınızı ivedi bir şekilde çözmektedir. Teknik soru ve sorunlarınız için bilgi veren müşteri temsilcimiz sizlere 7/24 hizmet vermektedir.

    Klozet tamiri, musluk tamiri, su kaçağı tespiti, tıkanıklık ve kanal açma işleri, petek temizliği, doğalgaz ve kalorifer tesisatı gibi geniş portföye sahip işlerimizdeki tüm detayları aşağıda bulabilirsiniz. Termal kamera ve gider açma robotlarımız, tesisat testi cihazlarımız, akustik dinleme cihazlarımız, petek temizleme cihazlarımız ve gaz kaçağı tespit cihazlarımız ile sizlere daha iyi hizmet sunmaktayız.

    Gayemiz Ankara Yenimahalle ilçemizde, su tesisat işlerinizde en iyi su tesisatçısı, klozet arızalarında  en iyi klozet tamircisi, musluk, çeşme ve batarya arızalarında en iyi musluk tamircisi, ısıtma sitemlerinde ve petek bakımlarında en iyi petek temizleyici, tıkanıklık ve pis su gider işlerinizde en iyi kanal açma ustası olmaktır. "En ucuz tesisatçıyı değil en iyi tesisatçıyı tercih edin". Bizimle görüşmeden, fiyat almadan karar vermeyin

     

  • Yenimahalle Tesisatçı Olarak Sıhhi Tesisat Alanındaki Hizmetlerimiz

Call Now Button