• Yenimahalle Su Tesisatçısı

  Yenimahalle su tesisatçısı olarak, sıhhi tesisat sektöründe günümüz teknolojisinin harika cihazlarını kullanarak hizmet vermekteyiz. Her alanda su tesisat arızaları ve onarımı, çeşme, musluk ve batarya tamiri, ev tesisatı döşeme ve yenileme, kalorifer tesisatı, pis su tesisat tamiri, lavabo ve tuvalet değiştirme, temiz su tesisatı yenileme, tıkalı kanal ve tuvalet tıkanıklığı açma işleri gibi birçok tesisat işlerinde pazar günleri, resmi tatiller ve sokağa çıkma yasakları da dahil olmak üzere günün her saatinde hizmet vermekteyiz.

  Sıhhi tesisat yelpazemiz o kadar geniş ki yukarıda saydığımız hizmetlere ilaveten, klozet rezervuar tamiri ve montajı, wc gideri açma, kırmadan su kaçağı tespiti, komple banyo tesisatı, tamiri ve tadilatı, doğalgaz işleri, petek temizliği ve bakımı, sıcak su kaçak tespiti, havlupan ve radyatör montajı, mutfak sifon tamiri, tuvalet es sifon değişimi gibi sıralamakla bitmeyen ve suya dair tüm işlerinizde hizmet sunmaktayız.

  Yenimahalle, her sektörde olduğu gibi tesisat sektöründe de alternatif seçeneklere sahip Ankara'nın en büyük ilçelerinden biridir. İstediğiniz tarzda su tesisatçısı bulma konusunda zorlanmazsınız. Kimi zaman tesisatçıların çok olması, sizin tercihinizde zor karar vermenize sebebiyet verebilir. Hangi tesisatçının kaliteli yada profesyonel olduğunu anlamanız elbette zor olacaktır. İlk akla gelen kriter elbette ucuz tesisatçı görünse de size pahalıya mal olabilir. Yenimahalle'de iyi bir su tesisatçısı için araştırma yapmanız gerekebilir.

  Yenimahalle su tesisatçısı nasıl bulunur?

  Öncelikle yakın çevrenizden başlamak en doğru olanıdır. Akrabalarınızda, komşularınızdan ve daha önce temiz ve uygun tesisat işi yaptırmış bir arkadaşınızdan fikir alabilirsiniz. Size en iyi fikri daha önce sıhhi tesisat işi yaptırmış ve referans olacak kişilerden istifade etmeniz faydalı olacaktır. Mesleğiniz icabı Ankara dışından Yenimahalle'ye taşındınız ve fikir alabileceğiniz hiç kimse yok ise, haklı olarak internet üzerinden arayış içerisine girersiniz. Peki internet üzerinden iyi bir Yenimahalle su tesisatçısı nasıl bulunur?.

  • Sabit bir adresi var mı?
  • Vergiye tabii bir tesisatçı mı ve fatura kesebiliyor mu?
  • Kaparosız iş yapıyor mu? Bu çok önemli özellikle ev su tesisatı yenileme işlerinde önden kaparo alan usta sizi günlerce oyalayabilir, hatta ortadan kaybolabilir. Eğer sizin önden vereceğiniz kaparo ile malzeme alacağını söylüyorsa ve malzeme temin edecek kadar gücü yok ise, sizin işinizi düzgün ve zamanında yapamaz.
  • Güçlü referansları var mı?
  • İnternet sayfasındaki değil, google maps deki işletme yorumlarını inceleyin. İnternet sayfasındaki yorumlar kendi kontrolünde ama google haritalardaki yorumlar tamamen google kontrolündedir.

  Yenimahalle su tesisatçısı fiyatları nasıldır?

  Ankara Yenimahalle'de tesisatçı fiyatları yapılan tesisat işlerin durumuna göre farklılık gösterebilir. Servis ücretleri ise çok farklılık göstermez ama yine de sabit bir fiyattan bahsetmek mümkün olmayabilir. Su tesisatçısından talep ettiğiniz tesisat arızaları, klozet tamirleri, tesisat yenileme, kalorifer tesisatı, kanal açma işleri, kullanılacak olan tesisat malzemeleri dikkate alındığında fiyatlar kişiye özgü çıkacaktır. Bu nedenle yapılacak işin detayını ve kullanılacak olan malzemelerin markasını iş öncesi konuşup ona göre fiyatlandırılması istenmelidir. 

  Yenimahalle'de tesisatçı temin etmek için https://ankaratesisatci.com/yenimahalle üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. İkamet ettiğiniz bölgede size en yakın tesisatçımız, mobil tesisat ustası ekibimiz, size en iyi hizmeti sunacaktır. Yapılan tesisat işçiliklerimiz, Özdemir Tesisat garantisinde olacak ve bir yıl boyunca yapılan işçilikte aynı sorun tekrarlar ise aynı iş için ikinci bir ücret alınmayacaktır.

  Yenimahalle tesisat hizmet sahaları nerelerdir?

  Yenimahalle dışında hizmet verdiğimiz semtler; Erciyes İş Merkezleri, Ostim Sanayi, Ostim Osb ,,Ragıp Tüzün, Yeşilevler, Ergenekon, Pamuklar, Çiğdemtepe, Yuvaköy, Yakacık, Memlük, Macunköy, Pamuklar, Şentepe, Susuz, Ostim, Karşıyaka, Varlık Mahallesi, Çamlıca, Demetevler, Atisan, Gimat, İvedik Osb, İvedik, Ergazi Mahallesi, Gersan Sanayi Sitesi, Batıkent, AOÇ Çiftlik, Gazi Mahalles, Batıkent Çakırla, Şaşmaz, Güvercinlik, İskitler  ve Ankara genelidir.

Call Now Button