• Ümitköy Tesisatçı

    Ümitköy Ankara'nın en nezih semtlerinden biridir. Bu nezih semtte Ümitköy Tesisatçı olarak, sıhhi tesisat hizmetleri  sunmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Ümitköy'deki tesisat sorunlarını bilen ve sorunlara ivedi bir şekilde çözüm üreten tesisat firması olmak bizim için her zaman bir avantaj olmuştur. 

    Soru ve sorunlarınıza cevap veren güler yüzlü müşteri temsilcimiz, teknolojik imkanları tesisat alanında sonuna kadar kullanan geniş tesisat ustası kadromuz ve gece tarifesi uygulamadan 7/24 hizmet sunan tesisat firması olmamız hep bizi bir adım ileri götürmüştür. Çeşme tamirinden, kanal açmaya, su kaçağı tespitinden doğalgaz tesisatına, klozet arızasından hava tesisatına kadar her türlü teknik ve mekanik tesisatta sizlere yardımcı olmaktayız. 

    Gayemiz su tesisat işlerinizde en iyi su tesisatçısı, klozet arızalarında  en iyi klozet tamircisi, musluk, çeşme ve batarya arızalarında en iyi musluk tamircisi, ısıtma sitemlerinde ve petek bakımlarında en iyi petek temizleme ustası, tıkanıklık ve pis su gider işlerinizde en iyi kanal açma ustası olmaktır. "En ucuz tesisatçıyı değil en iyi tesisatçıyı tercih edin". Bizimle görüşmeden, fiyat almadan karar vermeyin.

  • Ümitköy'de Sunmuş Olduğumuz Sıhhi Tesisat Hizmetleri

Call Now Button