• Toki Turkuaz Tesisatçı

    Toki Turkuaz Tesisatçı, alanında tecrübeli ve su tesisat işlerinde en iyi çözümleri sunan 20 yıllık tesisat firmasıdır. 7/24 sizlerin sorunlarını dinleyen müşteri temsilcimiz ve teknolojinin tüm imkanlarını tesisat alanında kullanan geniş tesisat ustası kadromuz diğer firmalardan hep bir adım önde olmamızı sağlamıştır. Tüm tesisat işlerinde yapmış olduğumuz işler Ankara Tesisat garanti kapsamındadır. 

    Su tesisat kaçaklarınızda kaçağın kolayca tespiti noktasında termal kamera, kanal açma ve tüm gider tıkanmalarda tıkanıklık açma robotları, gaz kaçağı tespit cihazları, su tesisatı test cihazı ve akustik dinleme cihazları ile sorunlarınızı daha kısa sürede ve daha net bir şekilde çözmekteyiz. Bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabileceğiniz gibi, internet üzerinden de ulaşmanız mümkündür. Yapmanız gereken arama motorlarına Toki Turkuaz Tesisatçı veya Toki Turkuaz Su Tesisatçısı yazmanız yeterli olacaktır.

    Gayemiz Ankara Etimesgut Toki Turkuaz'da, su tesisat işlerinizde en iyi su tesisatçısı, klozet arızalarında  en iyi klozet tamircisi, musluk, çeşme ve batarya arızalarında en iyi musluk tamircisi, ısıtma sitemlerinde ve petek bakımlarında en iyi petek temizleme ustası, atık su ve pis su gider tıkanıklıklarınızda en iyi kanal açma ustası olmaktır. "En ucuz tesisatçıyı değil en iyi tesisatçıyı tercih edin". Bizimle görüşmeden, fiyat almadan karar vermeyin

  • Toki Turkuaz Tesisat Olarak Sunmuş Olduğumuz Hizmetler

Call Now Button