• Temelli Tesisatçı

    Temelli Tesisatçı firması olarak, Temelli'de Malıköy'de ve civar semtlerinde tüm su tesisat işleri yapmaktayız. Her türlü sıhhi tesisat işlerinde, yeri belli olmayan su kaçak işlerinde, tıkanıklık ve kanal açmada, kombi, doğalgaz ve petek temizlemede, klozetve musluk arıza bakım montaj işlerinde, fabrika tesisatlarında, hava ve havalandırma, hidrofor kurulumunda ve A2dan Z2ye tüm tamirat tadilat ve su ile ilgili tüm ilerinizde iddialıyız.

    Sıhhi tesisat işlerinde son sistem teknolojik cihazlarla ve garantili bir şekilde su tesisat problemlerinizi çöznekteyiz. Geniş tesisat ustası kadromuz, bilgi ve teknik destek sunan müşteri temsilcimiz sizlere 7/24 hizmet sunmaktadır. Bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabildipiniz gibi, internet üzerinden de Temelli Tesisatçı veya Temelli Su Tesisatçısı diye arattığınızda da ulaşmanız mümkündür.

    Gayemiz Ankara Sincan Temelli'de, su tesisat işlerinizde en iyi su tesisatçısı, klozet arızalarında  en iyi klozet tamircisi, musluk, çeşme ve batarya arızalarında en iyi musluk tamircisi, ısıtma sitemlerinde ve petek bakımlarında en iyi petek temizleme ustası, tıkanıklık ve pis su gider tıkanma işlerinizde en iyi kanal açma ustası olmaktır. "En ucuz tesisatçıyı değil en iyi tesisatçıyı tercih edin". Bizimle görüşmeden, fiyat almadan karar vermeyin

  • Temelli Tesisatçı Firması Olarak Sunmuş Olduğumuz Hizmetler

Call Now Button