• Sokağa Çıkma Yasağında Çalışan İzin Belgeli Tesisatçı

  Sokağa Çıkma Yasağında Çalışan İzin Belgeli Tesisatçı, olarak Ankara geneline sıhhi tesisat, su kaçak tespiti, klozet, musluk, tamir, bakım ve montaj hizmetleri sunmaktayız. Covid-19 salgınında herkesin sağlığı ve selameti açısından evde kaldığı bu süreçte ister istemez bazı tesisat sorunları ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Böyle durumlarda hem sizin sağlığınız hem de kendi sağlımızı düşünerek, maske, mesafe ve temizlik kuralları çerçevesinde Ankaralı tüm tüketicilerimize hizmet etmeye gayret ediyoruz. 

  Su kaçak sorunları, klozet iç takım tamiratı, musluk tamiratları, tıkalı lavabo açma, tuvalet tıkanıklığı açma, petek ısıtma sorunları, tuvalet taşından aşağıya su akıtma gibi bir çok tesisat arızalarında sokağa çıkma yasağında çalışan izin belgeli tesisatçı sizlere günün her saatinde hizmet vermektedir. Biz Ankara tesisatçı firması olarak diğer adıyla hizmet neferleri olarak, sadece sokağa çıkma yasaklarında değil, resmi tatillerde, bayramlarda, tatil günlerinde kısacası 365 gün nöbetçi tesisatçı sistemi ile hizmet vermekteyiz. En acil işlerinizde, size en yakın su tesisatçısı aradığınızda bizlere ulaşabilirsiniz. Biz Ankara'nın tüm semtlerine hizmet vermekteyiz.

  Ev ve yaşam alanlarınızda meydana gelen su ve diğer tesisat arızalarınızda dışardan temin edilmesi gereken yeterli malzemeleri ve tesisatta kulanılan su kaçak tespiti cihazı, kanal açma makinası ve teknik cihazları araçlarımızda bulundurmaktayız. Mutfak bataryasından, musluğa, vanadan, boruya, klozet eksantiğinden , iç takıma kadar gerekli tüm malzemeleri tedarik etmekteyiz. Sokağa çıkma yasağında çalışan izin belgeli tesisatçı her türlü konuda sizlere gerekli bilgi ve desteği sunmak için ellinden gelenin en iyisini yapmaktadır.

   ACİL HİZMET BÖLGELERİMİZ

  ETİMESGUT BÖLGE - Eryaman, Elvankent, Bağlıca, Toki Turkuaz, Yapracık, Şaşmaz, Gersan

  SİNCAN BÖLGE - Fatih Mahallesi, Yenikent,  Törekent, Sincan OSB, Temelli, Malıköy, Saraycık

  YENİMAHALLE BÖLGE - Batıkent, Ostim, İvedik, Demetevler, Şentepe,

  ÜMİTKÖY BÖLGE - Çayyolu, Yaşamkent, Konutkent, Türkkonut, Koru Mahallesi, Dodurga, Alacaatlı, Bilkent, Beykent, Beysukent, Beytepe

  KEÇİÖREN BÖLGE - Bağlum, Basınevleri, Esertepe, Etlik, Hasköy, İncirli, Subayevleri, Kuşcağız, Uyanış, Ufuktepe, Şose, Dutluk, Senatoryum

  BALGAT BÖLGE - 100, Yıl, Bahçelievler, Beşevler, Çukurambar, Emek, Mustafa Kemal Mahallesi, Söğütözü, Beştepe

  ÇANKAYA BÖLGE - Anıttepe, Ahlatlıbel, Birlik Mahallesi, Cebeci, Dikmen, İncesu, Kırkkonaklar, Kızılay, Maltepe, 

   

Call Now Button