• Söğütözü Tesisatçı

    Söğütözü Tesisatçı firması olarak, Çankaya Söğütözü'nde sıhhi tesisat işlerini büyük bir titizlik çerisinde gerçekleştirmekteyiz. Her türkü su tamirat işlerinizde kalifiyeli tesisatçılarımız, teknolojik cihazlarımızla sorunlarınızı kısa sürede çözmektedir. Kesintisiz hizmet yapan müşteri temsilcimiz sizlere teknik ve bilgi desteği 7/24 vermektedir.

    Su kaçağı tespiti, tıkanıklık ve kanal açma, klozet arızası, bakımı, montajı ve tamiri, musluk tamiri, petek temizleme, kombi ve radyatör bakımları gibi bir çok tesisat sıkıntınızı gidermekteyiz. Tüm detaylı sıhhi tesisat hizmetlerimizi aşağıda bulabilirsiniz. Bizlere ulaşmak için iletişim numaralarımızı arayabilir veya da internet üzerinden Söğütözü Tesisatçı , Söğütözü Su Tesisatçısı diyerek de aratabilirbizlere ulaşabilirsiniz.

    Gayemiz Ankara Çankaya Söğütözü'nde, su tesisat işlerinizde en iyi su tesisatçısı, klozet arızalarında  en iyi klozet tamircisi, musluk, çeşme ve batarya arızalarında en iyi musluk tamircisi, ısıtma sitemlerinde ve petek bakımlarında en iyi petek temizleme ustası, atık su ve pis su gider tıkanıklıklarınızda en iyi kanal açma ustası olmaktır. "En ucuz tesisatçıyı değil en iyi tesisatçıyı tercih edin". Bizimle görüşmeden, fiyat almadan karar vermeyin

     

  • Söğütözü Tesisat Firması Olarak Sunmuş Olduğumuz Hizmetler

Call Now Button