• Sincan Fatih Mahallesi

  Kasım 21, 2019 | admin
 • Sincan Fatih Mahallesi Tesisatçı

  Sincan Fatih Mahallesi Tesisatçı firması olarak, Ankara Sincan'da ve civar semtklerinde su tesisat işleri yapmaktayız. Tesisat ile alakalı tüm işlerinizde güvenerek yaptırabileceğiniz en iyi tesisat firmalarından biriyiz. Su kaçağı tespiti, tıkanıklık ve kanal açma, kombi, petek bakımı ve temizliği, tesisat yenileme, klozet ve musluk arıza tamir ve montajları, hava tesisatları, su deposu montajı, gibi bir çok tesisat işlerinizi garantili bir şekilde yapmaktayız.

  Tesisatta tecrübeli ve teknolojik cihazlar ile çalışan geniş tesisat ustası kadromuz, soru ve sorunlarınıza bilgi ve teknik destek sunan müşteri temsilcimiz sizlere günün her saatinde hizmet sunmaktadır. Bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabileceğiniz gibi, internet üzerinden de Sincan Fatih Mahallesi Tesisatçı veya Sincan Fatih Mahallesi Su Tesisatçısı yazarak da ulaşabilirsiniz.

  Gayemiz Ankara Sincan Fatih Mahallesi'nde, su tesisat işlerinizde en iyi su tesisatçısı, klozet arızalarında  en iyi klozet tamircisi, musluk, çeşme ve batarya arızalarında en iyi musluk tamircisi, ısıtma sitemlerinde ve petek bakımlarında en iyi petek temizleme ustası, atık su ve pis su gider tıkanıklıklarınızda en iyi kanal açma ustası olmaktır. "En ucuz tesisatçıyı değil en iyi tesisatçıyı tercih edin". Bizimle görüşmeden, fiyat almadan karar vermeyin

   

 • Sincan Fatih Mahallesi Tesisat Firması Olarak Yapmış Olduğumuz Tesisat Hizmetlerimiz

Call Now Button