• Sincan Alcı Osb Tesisatçı

    Sincan Alcı Osb Tesisatçı olarak, sıhhi tesisat hizmetleri  sunmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Sincan Alcı Osb Ankara'nın ekonomiye en katkılı ve en çalışkan semtlerinden biridir. Bu lokomotif Organize Sanayi Bölgesinde tesisat sorunlarını bilen ve sorunlara ivedi bir şekilde çözüm üreten tesisat firması olmak bizim için her zaman bir şeref olmuştur. 

    Soru ve sorunlarınıza cevap veren güler yüzlü müşteri temsilcimiz, teknolojik imkanları tesisat alanında sonuna kadar kullanan geniş tesisat ustası kadromuz ve gece tarifesi uygulamadan 7/24 hizmet sunan tesisat firması olmamız hep bizi bir adım ileri götürmüştür. Çeşme tamirinden, kanal açmaya, su kaçağı tespitinden doğalgaz tesisatına, klozet arızasından hava tesisatına kadar her türlü teknik ve mekanik tesisatta sizlere yardımcı olmaktayız. Tesisat firmamızdan destek almak için iletişim numaralarımız kullanabileceğiniz gibi, internet üzerinden de bizlere ulaşmanız kolay olacaktır. Tek yapmanız gereken Sincan Alcı Osb Tesisatçı yada Sincan Alcı Osb Su Tesisatçısı yazmak. Tüm tesisat osrunlarınız için günün her saatinde hizmet sunmaktayız.

    Gayemiz Ankara genelinde ve özellikle Sincan Alcı Mahallesi Organize Sanayi Bölgesi'nde su tesisat işlerinizde en iyi su tesisatçısı, klozet arızalarında  en iyi klozet tamircisi, musluk, çeşme ve batarya arızalarında en iyi musluk tamircisi, ısıtma sitemlerinde ve petek bakımlarında en iyi petek temizleme ustası, tıkanıklık ve pis su gider işlerinizde en iyi kanal açma ustası olmaktır. "En ucuz tesisatçıyı değil en iyi tesisatçıyı tercih edin". Bizimle görüşmeden, fiyat almadan karar vermeyin.

  • Sincan Alcı Osb Tesisatçı Olarak Sunmuş Olduğumuz Tesisat Hizmetlerimiz

Call Now Button