• Seyranbağları Tesisatçı

    Seyranbağları Tesisatçı Firması olarak, Çankaya Seyranbağları'nda su tesisat işleri yapmaktayız. Yaptığımız bütün tesisat işlerimiz Ankara Tesisat garantisindedir. Seyranbağları'nın  tesisat sorunlarına hakim, alanında tecrübeli ve teknolojik cihazları olan geniş usta kadrosu ile sizlere gün boyu hizmet sunmaktayız. Soru ve sorunlarınıza cevap veren müşteri temsilcimiz 7/24 teknik destek vermektedir.

    Su kaçağı tespiti, kanal ve tıkanıklık açma, klozet arıza bakım ve montajları, kalorifer ve ısıtma tesisatları, tesisat yenileme, musluk tamiri, su deposu kurulumu, donmuş su hatlarının açımı gibi birçok tesisat hizmetini yapmaktayız. Detaylı su tesisat hizmetlerimizi aşağıda bulabilirsiniz. Bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabileceğiniz gibi, internet üzerinden de ulaşmak için Seyranbağları Tesisat veya Seyranbağları Su Tesisatçısı yazmanız yeterli olacaktır.

    Gayemiz Ankara Çankaya Seyranbağları'nda, su tesisat işlerinizde en iyi su tesisatçısı, klozet arızalarında  en iyi klozet tamircisi, musluk, çeşme ve batarya arızalarında en iyi musluk tamircisi, ısıtma sitemlerinde ve petek bakımlarında en iyi petek temizleme ustası, atık su ve pis su gider tıkanıklıklarınızda en iyi kanal açma ustası olmaktır. "En ucuz tesisatçıyı değil en iyi tesisatçıyı tercih edin". Bizimle görüşmeden, fiyat almadan karar vermeyin

  • Seyranbağları Tesisatçı Olarak Sunmuş Olduğumuz Tesisat Hizmetlerimiz

Call Now Button