• Saraycık Toki Tesisatçı

    Saraycık Toki Tesisatçı Firması olarak, Sincan ve Saraycık Toki'de su tesisat işleri yapmaktayız. Yaptığımız bütün tesisat işlerimiz Ankara Tesisat garantisindedir. Sincan Saraycık Toki'de tesisat sorunlarına hakim, alanında tecrübeli ve teknolojik cihazları olan geniş tesisat ustası kadromuz ile sizlere gün boyu hizmet sunmaktayız. Soru ve sorunlarınıza cevap veren müşteri temsilcimiz 7/24 teknik destek vermektedir.

    Su kaçağı tespiti, kanal ve tıkanıklık açma, klozet arıza bakım ve montajları, kalorifer ve ısıtma tesisatları, tesisat yenileme, musluk tamiri, su deposu kurulumu, donmuş su hatlarının açımı gibi birçok tesisat hizmetini yapmaktayız. Detaylı su tesisat hizmetlerimizi aşağıda bulabilirsiniz. Bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabileceğiniz gibi, internet üzerinden de ulaşmak için Saraycık Toki Tesisat veya Saraycık Toki Su Tesisatçısı yazmanız yeterli olacaktır.

    Gayemiz Ankara genelinde Sincan ve Saraycık Toki Bölgelerinde, su tesisat işlerinizde en iyi su tesisatçısı, klozet arızalarında  en iyi klozet tamircisi, musluk, çeşme ve batarya arızalarında en iyi musluk tamircisi, ısıtma sitemlerinde ve petek bakımlarında en iyi petek temizleme ustası, atık su ve pis su gider tıkanıklıklarınızda en iyi kanal açma ustası olmaktır. "En ucuz tesisatçıyı değil en iyi tesisatçıyı tercih edin". Bizimle görüşmeden, fiyat almadan karar vermeyin

  • Saraycık Toki Tesisatçı Olarak Sunmuş Olduğumuz Tesisat İşlerimiz

Call Now Button