• Saray Keresteciler Tesisatçı

    Saray Keresteciler Tesisatçı olarak sıhhi tesisat faaliyetlerimizi, Ankara genelinde, Kahraman Kazan ve Saray Keresteciler'de gerçekleştirmekteyiz.Saray Keresteciler'i ve sıhhi tesisat sorunlarını en iyi bilen tesisat firmasıyız.  Ankara ekonomisine ciddi katkı sağlayan Saray Keresteciler Sitesi'nin tesisat sorunlarına ivedi çözüm sağlamanın gururunu ve mutluluğunu yaşamaktayız.

    Tesisatçı denildiğinde akla ilk gelen su ile alakalı işlerdir. Oysa Saray Keresteciler Tesisat olarak bizim hizmetlerimiz sadece su tesisatı ile sınırlı değildir. Tıkanıklık ve kanal açma, klozet tamiri, kalorifer petek temizliği, son sistem cihazlar ile noktasal su kaçağı tespiti, mekanik alanda fabrika tesisat kurulumu, hava ve havalandırma tesisatları, doğalgaz ve yangın tesisatları gibi bir çok tesisat alanında sizlere hizmet sunmaktadır.

    Bizi diğer tesisat firmalarından ayıran en büyük özelliğimiz, sorularınıza anında cevap veren ve yönlendirmelerde bulunan müşteri temsilcimiz, işçiliklerimize garanti veren güler yüzlü ve eğitimli tesisat ustalarımız ve gündüz fiyat ne ise gece de aynı fiyatların gecerli olduğu tarifelerimizdir. Daha detaylı bilgi ve destek için bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. İnternet üzerinden ulaşmak için de Saray Keresteciler Tesisatçı veya da Saray Keresteciler Su Tesisatçısı yazmanız yeterli olacaktır. Soru ve sorunlarınız için 7/24 sizlerleyiz..

    Gayemiz Ankara genelinde ve Kazan, Saray Keresteciler'de su tesisat işlerinizde en iyi su tesisatçısı, klozet arızalarında  en iyi klozet tamircisi, musluk, çeşme ve batarya arızalarında en iyi musluk tamircisi, ısıtma sitemlerinde ve petek bakımlarında en iyi petek temizleme ustası, atık su ve pis su gider tıkanıklıklarınızda en iyi kanal açma ustası olmaktır. "En ucuz tesisatçıyı değil en iyi tesisatçıyı tercih edin". Bizimle görüşmeden, fiyat almadan karar vermeyin

  • Saray Keresteciler Tesisatçı Olarak Sunmuş Olduğumuz Hizmetler

Call Now Button