• Ostim Sanayi Tesisatçı

    Ankara Yenimahalle Ostim Sanayi'de sıhhi tesisat hizmeti yapmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Her türlü su tesisatı, mekanik tesisat, hava tesisatı, hidrofor kurulumu, cihazla su kaçağı tespiti, klozet ve musluk tamiri, petek temizliği ve kanal açma işleri yanında tüm tesisat arıza bakım ve montaj işlerinizi yapmaktayız. Yapmış olduğumuz tüm işçiliklerimiz Ankara Tesisat garantisindedir.

    Ostim Sanayi Tesisatçı uzun yıllardır sıhhi tesisat sektöründedir. Teknolojinin tüm imkanlarını kullanan ve tesisat alanında uygulayan tesisat ustalarımız sorunlarınızı daha pratik ve zamandan tasarrufla kısa zamanda çözmektedir. Bizlere internet üzerinden Ostim Sanayi Tesisatçı yada Ostim Sanayi Su Tesisatçısı diye arattığınızda kolayca ulaşabilirsiniz. Bizi diğer tesisat firmalarından ayıran en büyük özelliğimiz, tecrübeli usta kadromuzun geniş olması ve 7/24 garantili hizmet sunmasıdır.

    Gayemiz Yenimahalle ilçemizde, sanayinin başkenti Ostim Sanayi'de su tesisat işlerinizde en iyi su tesisatçısı, klozet arızalarında  en iyi klozet tamircisi, musluk, çeşme ve batarya arızalarında en iyi musluk tamircisi, ısıtma sitemlerinde ve petek bakımlarında en iyi petek temizleyici, tıkanıklık ve pis su gider işlerinizde en iyi kanal açma ustası olmaktır. "En ucuz tesisatçıyı değil en iyi tesisatçıyı tercih edin". Bizimle görüşmeden, fiyat almadan karar vermeyin

     

  • Ostim Sanayi Tesisatçı Olarak Sizlere Sunduğumuz Sıhhi Tesisat İşlerimiz

Call Now Button