• Ostim Mahallesi Tesisatçı

  Ankara'da sanayinin fazlaca faal olduğu Ostim'de, Ostim esnafımıza veı tüketicilerimize en iyi tesisat hizmeti sunmak için varız. Tüm sıhhi tesisat sorunlarında anında cevap alabileceğiniz müşteri temsilcimiz dışında, teknik ve teknolojik imkana sahip tesisat ustası ekibimizle 7/24 hizmet sunmaktayız.

  Ostim Mahallesi tesisatçı ünvanı ile yaptığımız her işin arkasında duran ve tüm yapmış olduğumuz işlere garanti veren tesisat firmasıyız. Acil tesisat işleriniz de gece gündüz ayrımı yapmadan her daim su tesisatçısı olarak emrinizdeyiz. 

  Tüm su işlerinizde, mekanik tesisat, hava ve havalandırma tesisatı, kanal açma, su kaçağı tespitlerinde, klozet arızalarında ve petek temizleme işlerinde işin mahiyetine bakılmaksızın  küçük ve büyük iş demeden tüm sıhhi tesisat işleriniz yapılmaktadır. Yapmanız gereken bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşmak veya internet üzerinden Ostim Mahallesi Tesisatçı / Ostim Mahallesi Su Tesisatçısı yazmanız da bizlerle iletişim kurmanızı sağlayacaktır.

  Gayemiz Yenimahalle Ostim Mahallesi'nde su tesisat işlerinizde en iyi su tesisatçısı, klozet arızalarında  en iyi klozet tamircisi, musluk, çeşme ve batarya arızalarında en iyi musluk tamircisi, ısıtma sitemlerinde ve petek bakımlarında en iyi petek temizleyici, tıkanıklık ve pis su işlerinizde en iyi tıkanıklık açma ustası olmaktır. "En ucuz tesisatçıyı değil en iyi tesisatçıyı tercih edin". Bizimle görüşmeden, fiyat almadan karar vermeyin.

   

 • Ostim Mahallesi Tesisatçı Olarak Sizlere Sunmuş Olduğumuz Hizmetler

Call Now Button