• Ostim Mahallesi Klozet Tamircisi

  Ostim Klozet Tamircisi, tüm klozet ile ilgili arıza, bakım, ve montaj hizmetlerini büyük bir titizlikle yapmaktadır. Klozetler, alaturka tuvaletlere göre daha teknolojik ve estetik bir yapıya sahiptir. Genelde yaşlılıkta ve bazı sağlık sorunlarından dolayı tercih edilir. 

  Daire içi veya ortak kullanım alanlarında klozet tesisatı ve montajı yaptırırken, özellikle klozetlerin ve parçalarının daha uzun süreli dayanıklılığını sağlamak adına kaliteli malzemeler seçilmesi tavsiye edilir. Her ne kadar kaliteli malzeme kullansam da klozetten su kaçırıyor diye yakınan biri içinde şunu söylemek doğru olacaktır. Kumlu ve kireçli olan Ankara şebeke suları zamanla iç takıma ve contalarına zarar vermektedir. Bunu engellemenin en güzel yolu ise, filtreli ara musluk ve 5 ay da bir klozet deposuna belirli oranda kireç çözücü ilave etmektir.

  Klozeti diğer adıyla alafranga tuvaleti tam takım olarak aldığımızda hangi parçalardan oluştuğunu bilmekte yarar var diye düşünüyorum. Bunlar, klozet, klozet deposu, rezervuar iç takımı, ara muslukları ( 2 adet) , fleks bağlantıları ( 2 adet ), klozet kapağı, taharet musluğu, klozet montaj vidası ve eksantrik olmak üzere 11 parçadan oluşmaktadır. Zamanla her bir parçası değişebilir veya tamir edilebilir. Bazı klozet arızaları tüketiciler tarafından tamir veya değiştirilebilirken bazıları ( asma klozetler ) için profesyonel klozet tamircisinden destek almak gerekebilir.

  Alaturka Tuvaleti Alafranga Tuvalete Çevirmek

  Alaturka tuvaleti kırıp, dökmeden ekstra hiçbir işlem yapmadan alafranga tuvalete çeviriyoruz. Kiracılar için özellikle çok avantajlı bir sistem. Taşınırken tekrardan tuvaleti eski haline getirebiliyorsunuz. Klozete kısa süreliğine ihtiyaç duyduğunuz anlarda kesinlikle tavsiye edilir bir sistemdir. Bunun ile ilgi detaylı bili için bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

  Ostim Bölgesinde Güven Veren Firma

  Ostim Mahallesi Klozet Tamircisi olarak, tüm klozet işlerinizde güven veren firmayız. Klozete dair her türlü soru ve sorunlarınıza bilgi ve destek veren müşteri temsilcimiz, ve alanında tecrübeli geniş usta kadromuz sizlere 7/24 hizmet sunmaktadır. Klozet iç takımı değişimi, fleks bağlantıları montajı, klozet yer değişimi, dibinden kırılan ara musluğun sökülmesi, klozet kapağı tamiri, su sızıntıları ve tespiti gibi bir çok klozet arızalarınızda ve tamirinde etkili firmayız.

  Her türlü tamir tadilat ve montaj işleriniz için iletişim numaralarımızın dışında internet üzerinden de ulaşabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey Ostim Klozet Tamircisi veya Ostim Klozet Tamir Ustası yazmak. Sizlere günün her saatinde hizmet sunmaktayız.

  Unutmayın ki biz, Ankara Yenimahalle Ostim Mahallesi'nde tüm klozet arızalarını yapan en iyi klozet tamircisi, bakım ve montajını yapan en iyi klozet bakım ve montaj firmasıyız"En ucuz klozet tamircisini değil en iyi klozet tamircisi tercih edin." Bizimle görüşmeden, fiyat almadan karar vermeyin

  En Çok Tercih edilen Klozet ve İç Takım Markaları

  Vitra, Serel, Japar, Siamp, Visam, Nkp, Eca, Geberit, Sanica, Creavit, Grohe, İdevit,Vitra Norm, Ece, Ege, Kale, Esvit

Call Now Button