• Konutkent Tesisatçı

    Konutkent Tesisatçı olarak, Ümitköy, Çayyolu ve Konutkent'te su tesisat işleri yapan tesisat firmasıyız. Konutkent'i ve tesisat sorunlarını iyi bilen ve analiz eden bir firma olarak burada, noktasal su kaçağı tespiti, tıkanıklık ve gider açma, kombi bakımı, petek temizliği, klozet ve musluk tamiri, kanal açma, hidrofor kurulumu, hava ve havalandırma tesisatı, yangın tesisatı gibi A'dan Z'ye tüm sıhhi tesisat işlerini yapmaktayız.

    Geniş ve tecrübeli tesisat ustası kadromuz, tesisat sorunlarınıza bilgi ve teknik destek veren müşteri temsilcimiz ve tüm tesisat, arıza, bakım ve tamir işlerine garanti veren firmamız, sizlere 7/24 tesisat  hizmeti sunmaktadır. Günün her saatinde, resmi tatiller ve pazar günleri de dahil olmak üzere bizlere ulaşabilirsiniz. İnternet üzerinden size en yakın tesisatçıyı aramak için Konutkent Tesisatçı veya Konutkent Su Tesisatçısı diye yazdığınızda kolayca bizi bulabilirsiniz.

    Gayemiz Ankara genelinde, Ümitköy, Çayyolu ve Konutkent'te, su tesisat işlerinizde en iyi su tesisatçısı, klozet arızalarında  en iyi klozet tamircisi, musluk, çeşme ve batarya arızalarında en iyi musluk tamircisi, ısıtma sitemlerinde ve petek bakımlarında en iyi petek temizleyici, tıkanıklık ve pis su gider işlerinizde en iyi kanal açma ustası olmaktır. "En ucuz tesisatçıyı değil en iyi tesisatçıyı tercih edin". Bizimle görüşmeden, fiyat almadan karar vermeyin

  • Konutkent Tesisatçı Olarak Sizlere Sunmuş Olduğumuz Tesisat Hizmetlerimiz

Call Now Button