• Klozet Tamiri Tesisat Hizmetleri Arıza ve Montaj

  Klozet tamiri, bakımı ve montaj hizmetlerinde etkili usta kadromuz 365 gün hizmetinizdedir. Klozet onarımı, klozetlerin tıkanması, sızdıran bir klozetin tamiri ve klozet montajı gibi bir çok klozet sorunlarında 7/24 hizmet sunmaktayız. 

  Yaşlı veya sağlık sorunlarından dolayı alaturka tuvaleti alafranga tuvaletle değiştirmek isteyen müşterilerimize alternatif çözümler sunarak, taleplerini en iyi şekilde karşılamaktayız. Kırıp dökmeden klozet aparatı vasıtası ile alaturka tuvaleti, alafranga tuvalete dönüştürmekteyiz. Bu yöntemin artısı; mevcut tuvalete zarar vermeden kolayca klozete çevrilmektedir. Diğer bir artı yönü ise istenildiği zaman tekrar alaturka tuvalete kolayca çevrilmesidir. Özellikle kiracılar için klozet aparatı çok idealdir.

 • Klozet Tamiri Hizmetleri

 • Tıkalı Klozet Açma

  Tıkalı klozet banyo ve tuvaletlerde en yaygın sorunlarından biridir. Ev sahipleri genelde tıkanıklığı tuvalet pompa yardımı ile çözmektedir. Küçük tıkanıklıkları ise, tuvalet açıcıları veya spraller ile de açmaktadır. Klozetler tuvalet kağıtları veya bez parçaları ile tıkanmışsa, teknik destek almadan açılması zordur. Tıkanıklık açma makinaları ile profesyonel destek alarak tıkanıklık sorununu çözebilirsiniz.

  Ankara klozet tamircisi, açılması zor klozet tıkanmalarında 7/24 hizmetinizdedir. İşinin ehli tesisat ustalarımız ayrıca sızdıran klozet sorunlarınızda, rezervuar iç takımı değişimlerinde ve klozet yer değişimlerinde de sizlere yardımcı olmaktadır. Klozet sorunlarınızda Ankara klozet tamircisini arayıp detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

 • Klozet İç Takım Tamiri

  Klozet iç takım tamiri, klozetiniz iç takım basma butonuyla tahliye edildikten sonra klozet deposu dolmaya başlar. Belirli bir seviyeye geldiğinde şamandra suyu keser. Şayet dolmaya devam ediyorsa, içsel bir sızıntıya sebep olur. Böyle bir durum boşa giden su ve fazla gelen su faturası demektir.

  Su sızıntılarını önlemenin birden fazla yolu vardır. İlk yapılması gereken kaliteli bir iç takım tercih etmek olmalı. Ankara sularının kumlu ve kireçli olduğu unutulmamalı ve suyu süzmesi için filtreli ara musluk ve kireci önlemek adına da senede birkaç kez klozet deposuna kireç önleyici boşaltılmalıdır. 

  Ankara firması olan klozet tamirciniz, klozet iç takımı arıza ve tamir noktalarında size Ankara'nın her semtinde düzenli bir şekilde tesisat hizmeti sunmaktadır.

 • Klozet Yer Değiştirme

  Banyo tadilatlarında tesisat yenilemenin dışında yapılması gereken ilk iş, klozet yeri ayarlamak veya klozet yeri değiştirmektir. Profesyonellik isteyen bu işler, maharetli ellere bırakılmalıdır. Duş kabini, süzgeç ve klozet gider yerleri banyonun şekline göre ayarlanmalı ve montajı gerçekleştirilmelidir. Ankara Tesisat olarak, tüm klozet işleriniz yanında banyo tadilatı ve tamiratı noktasında da Ankara'da hizmet vermektedir.

 • Sızdıran Klozet Tamiri

  Sızdıran klozetler dahil olmak üzere birçok klozet problemi, klozetin tamamının onarılmasını gerektirmez.Herhangi bir ev aletinde olduğu gibi, klozetin de faal duruma gelmesini sağlayan birden fazla parçası vardır. Ara musluklar, taharet çubuğu, fileks hortumları, eksantrik vs. parçalar zamanla aşınabilir ve çıplak gözle açıkça görülmeyen tuvalet sızıntılarına neden olabilir.

  Klozetin etrafındaki su sızıntıları,  klozet contalarının (depoyu klozete bağlayan cıvatalar) veya klozet tabanının altındaki eksantrikten kaynaklanır. Klozet içerisine sızdıran su sızıntılarının nedeni ise genelde, şamandranın tam olarak kesmemesi, taharet musluğunun tam olarak kapanmamsı, taharet çubuğu veya iç takım rezervuarlarından kaynaklanmaktadir.

 • İş Yeri Klozet Tesisatı Hizmetleri

  İşyerlerinde bulunan klozetler ve pisuvarlar bir işletmenin en önemli özelliklerinden bazılarıdır. Tuvaletler ve pisuvarlar düzgün çalışmıyorsa, müşteriler işinizi olumsuz bir izlenim bırakabilir. Sızdıran tuvaletler paraya mal olur, ticari mülke zarar verir ve tehlikeli kayma alanlarına neden olur. Atık su, nahoş koku ve sağlıksız koşullar dahil olmak üzere potansiyel sağlık riskleriyle ilişkilidir. Tıkanmış bir tuvalet müşterileriniz için kötü bir deneyim sağlayabilir.

  Acil klozet ve pisuvar tamiratı, çalışanlarınızın ve müşterilerin güvenliği için önemlidir. Ankara tesisatçıları, bir iş yerinde bulunan tüm tuvalet, klozet, pisuvar ve tüm tesisat işlerinizi sorunsuz bir şekilde çözmektedir.

  Ankara Tesisatçı tuvaletlerinizin en kısa sürede doğru şekilde çalışmasını sağlamak için 24 saat acil tuvalet onarımı ve değiştirme hizmetleri sunar. Geceler, hafta sonları veya tatiller için ekstra ücret alınmaz. Bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

 • Klozet Parçaları

 • Klozetlerde Meydana Gelen Başlıca Arızalar

  1. Alafranga aparatından su gitmiyor
  2. Klozet su sızıntısı
  3. Klozet rezervuarından su kaçıyor
  4. Klozet şamandrası su kesmiyor
  5. Klozet fleksi delik
  6. Klozet taharet musluğu dibinden kırıldı
  7. Klozet kapağı kırık
  8. Klozet sifonu basma butonu çalışmıyor
  9. Klozet deposuna su gitmiyor
  10. Klozet deposundan su sızdırıyor
  11. Asma klozetin ara kesme valfi su kesmiyor
  12. Çekmeli iç takım arızası
  13. Taharet çubuğu ile fleks hortumdan su kaçırıyor
  14. Klozet altından su geliyor
  15. Klozet seramik deposunda hafif çatlak var
  16. Arkadan çıkışlı klozet ile pimaş arasından su sızması
  17. Engelli klozetten su sızıntısı
  18. İç takım contası yıpranmış
  19. Yavaş kapanan klozet kapağı sert kapanıyor
  20. Klozetten su gitmiyor
Call Now Button