• Keçiören Su Tesisatçısı

  Keçiören Su Tesisatçısı olarak tesisat sektöründe deneyimli personel ve ustalar ile Keçiören’in her bölgesine 7 gün 24 saat siz değerli müşterilerimize en etkili servis ve hizmeti sunuyoruz. Tüm su tesisat arızaları ve değişimleri, tamirat, onarım ve tadilat işlemlerini titizlikle yapmaktayız. Yılların verdiği deneyim ve son teknoloji cihazlar sayesinde tesisat arızalarını en kısa sürede nokta tespiti yaparak en az masraf ve zayiat ile yapmaktayız.

  Tüm su kaçak ve tıkanıkları termal kamera, robot ve profesyonel cihazlarla nokta tespit edilerek kırmadan ve temiz bir şekilde yerinde müdahale edilerek onarılmaktadır. Tüm tesisat işleri ve hizmetlerimiz ANKARA TESİSAT kalitesi ve güvencesi altındadır. Tesisat işlerinde deneyimli ustalar ve son teknoloji robot ve cihazları olan kadromuz ile tesisat sorunları için sizlere 7 gün 24 saat boyunca (7/24) servis ve hizmet sunmaktayız. Siz değerli müşterilerimiz iletişime geçip randevu oluşturduktan sonra en geç 2 saat içinde adresinize gelerek arızayı tespit ediyor ve ilk müdahaleyi zaman kaybetmeden yapıyoruz.

  ŞEFFAF ve EKONOMİK FİYATLAR

  Son teknoloji cihazlar, robotlar, kamera ve akustik dinleme cihazları ile probleminizi en kısa bir sürede noktasal tespit ediyor ve hızlı bir şekilde çözüyoruz. Bu sayede zaman ve ekonominizden ciddi bir tasarruf sağlıyoruz. Son derece ideal ve şeffaf servis ücretleri sayesinde gönül rahatlığı ile hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Bilgi almak için ustalarımızla iletişime geçebilirsiniz.

  Keçiören'de tüm sıhhi tesisat, kanal ve tıkanıklık açma, petek temizleme, klozet tesisatı, kaçak tespiti ve diğer tüm tesisatçılık işlerinizi büyük bir titizlikle ve garantili bir şekilde yapmaktayız. Teknik konularda yeterliliğini kanıtlamış ve gerekli ustalık belgelerine sahip ekibimizle gururla sizlere hizmet veriyoruz. Müşteri ve kullanıcı dostu fiyatlarımızla en iyi servis, hizmet ve kaliteyi sunmaya devam edeceğiz.

  KEÇİÖREN SU TESİSATÇISI HİZMET VE SERVİS ALANLARI

  Keçiören Su Tesisatçısı olarak başlıca su kaçağı, musluk ve klozet arızaları, iç takım problemleri, küvet problemleri, her türlü tıkanıklıklar, kalorifer ve petek problemleri ve petek temizleme gibi alanlarda faaliyet gösteriyoruz. Süzgeç tıkanıklığı açma, bulaşık ve çamaşır makinesi montajı, lavabo taşı değişimi, duş başlığı değişimi, termostat vana montaj ve değişimi, şofben, kombi montajı ve arızaları gibi alanlarda da hizmet ve servisimiz mevcuttur.

  Hizmetlerimiz müşteri memnuniyeti odaklıdır. Teknolojik cihazaar, kullandığımız ürün ve malzemeler ile tüm tesisat arızalarının tamir, bakım ve onarımını en iyi şekilde yaparak sizlere en kaliteli hizmeti veriyoruz. Keçiören su tesisatçısı olarak genel hizmet alanlarımız şu şekildedir:

  1. Temiz ve Atık Su Tesisatı
  2. Klozet Tesisatı, Tamiri, Montajı ve Demontajı
  3. Lavabo Montajı ve Demontajı
  4. Banyo Mobilya Montajı
  5. Korniş Montajı
  6. Mekanik Tesisatı
  7. Rezervuar, Gömme Rezervuar Tamiri ve Montajı
  8. Musluk Tamiri
  9. Kalorifer ve Kombi Tesisatı, Yerden Isıtma Sistemleri
  10. Kanal ve Tıkanıklık Açma
  11. Su Kaçağı Tespiti
  12. Radyatör (Kalorifer Petek) Montajı ve Petek Temizleme
  13. Doğalgaz Tesisatı
  KIRMADAN VE DÖKMEDEN TESİSATÇILIK

  Özellikle su kaçağı tespiti başta olmak üzere tüm tesisatçılık hizmetlerimiz sırasında kesinlik kırma ve dökme yapmadan, ortamı kirletmeden faaliyetlerimizi yerine getiriyoruz.Deneyimli ustalar ve son teknoloji cihazlar ile yaptığımız tıkanıklık ve kaçak tespiti sayesinde, problemin oluştuğu yeri noktasal tespit ediyoruz. Noktasal tespit edilen bölgede zararsız bir şekilde ufak bir tadilat ile problemi en kısa bir süre içerisinde gideriyoruz.

  Temiz ve Atık Su Kaçağını noktasal olarak tespit edebilmek için tecrübeli tesisatçı ustalar ve ekibimizin kullandığı uygulamalardan bir kısmı şunlardır:

  Kamera ile Görüntüleme Yöntemi, Ses Dalgalarından Yararlanma Yöntemi, Termal Kamera Yöntemi, Gaz Gönderme Yöntemi, Kimyasallarla Hasarı Onarma Yöntemi, Renkli Su Kullanma Yöntemi, Kaçak Kimyasalı Kullanma Yöntemi, Bilgisayarlı Su Kaçak Tespiti ve Akustik Dinleme Cihazı ile Su Kaçağı Tespiti.

  KEÇİÖREN BÖLGESİ HİZMET VE SERVİS NOKTALARIMIZ

  7 gün 24 saat siz değerli müşterilerimize en etkili servis ve hizmeti sunduğumuz Keçiören’deki bölgeler şunlardır;

  19 Mayıs, 23 Nisan, Adnan Menderes, Aktepe, Aşağı Eğlence, Atapark, Ayvalı, Bademlik, Bağlarbaşı, Bağlum Güzelyurt, Basınevleri, Çaldıran, Çalseki, Çiçekli, Emrah, Esertepe, Etlik Mahallesi Güçlükaya, Gümüşdere, Güzelyurt, Hasköy, Hisar, İncirli, Kafkas, Kalaba, Kamil Ocak, Kanuni, Karakaya, Karargahtepe, Karşıyaka, Kavacık, Keçiören Şose, Gazino, Asfalt, Subayevleri, Kösrelik, Köşk, Kuşcağız, Osmangazi, Ovacık, Pınarbaşı, Sancaktepe, Sarıbeyler, Şefkat, Şehit Kubilay, Şenlik, Şenyuva, Tepebaşı, Ufuktepe, Uyanış, Yakacık, Yayla, Yeşilöz, Yeşiltepe Ve Yükseltepe Mahalleleri.

  7 GÜN 24 SAAT TEMİZ, HIZLI ve KALİTELİ HİZMET

  Keçiören Su Tesisatçısı olarak Keçiören’in her bölgesine ilave ücret talep etmeden hızlı ve kaliteli bir şekilde haftanın 7 günü ve 24 saat boyunca tesisatçılık servis ve hizmeti sunuyoruz. En yakın servis ekibimizi tesisat problemi yaşadığınız bölgeye yönlendiriyor ve sorununuzu kırmadan, dökmeden ve temiz bir uygulama ile çözüyoruz. Tesisat sorunu ve arızalarınız için sektöründe deneyimli ve güler yüzlü ustalarımız siz değerli müşterilerimize büyük bir titizlik ve güvenle en iyi hizmeti vermektedir.

  Keçiören Su Tesisatçısı olarak tesisat problemlerinizi temiz, hızlı, kaliteli ve doğru bir şekilde gidermek için elimizden gelenden daha fazlasını tüm içtenliğimizle sunmaktayız. Geceleri, hafta sonları veya tatil günleri dahil ekstra ücret talep etmeden her zaman hizmetinizdeyiz. Tüm su tesisatı iş ve hizmetlerinde işçiliklerimiz ANKARA TESİSAT kalite, güvencesi ve garantisi altındadır.

   

 • En Yakın Tesisatçı

Call Now Button