• Keçiören Kanal ve Tıkanıklık Açma

  Nisan 21, 2020 | Blog | admin
 • KEÇİÖREN KANAL VE TIKANIKLIK AÇMA

  Ev ve iş yerlerinde mutfak, tuvalet, banyo gibi alanlarda kanal ve boru tıkanıklığı her zaman meydana gelebilir. Kanal ve boru hattı içinde zamanla biriken pislikler tıkanıklara neden olur. Ayrıca kanal ve boru hatlarının belirli aralıklarda mutlaka temizlenmesi gerekmektedir. KEÇİÖREN SU TESİSATÇISI olarak her türlü tıkanıklıkta siz değerli müşterilerimize güncel ve modern yöntemlerle hizmet sunuyoruz. Tesisat tıkanıklıklarını kırmadan, dökmeden,masrafsız, kolay ve zahmetsiz bir biçimde çözüme kavuşturuyoruz. Teknolojik cihaz ve robotlar sayesinde tıkanıklığa sebebiyet veren cisimler ve tıkanıklık bölgesini çok kısa bir süre içerisinde noktasal olarak tespit ediyoruz. Ev ve iş yerinizdeki tıkanıklık sorunlarınızı profesyonel teknisyenlerimiz ve yeni nesil cihazlarımız aracılığıyla kaliteli ve garantili bir şekilde çözüme kavuşturuyoruz.

  Klasik yöntemler ile ulaşılması zor bölgeleri robot görüntüleme cihazları ile kolay bir şekilde görüntüleyerek gider tesisatını tamamen sökmek yerine sorunun oluştuğu bölgeyi noktasal olarak tespit ediyoruz.Görüntüleme sonucu, özel cihazlar ile en uzak noktalara kadar ulaşarak tıkanıklığa yol açan maddeyi robot cihaz yardımıyla geri alarak ya da imhaederek oluşan tıkanıklığa kesin çözüm sağlıyoruz. Tıkanıklığa sebep olan nesneyi göstermeye yarayan kanal görüntüleme cihazları 50′lik çaptan 300′lük çapa kadar bütün gider boruları içinde görüntü ve kayıt alabilmektedir. Modern teknoloji sayesinde tıkalı olan bölge, kanal ve boru hatları 1 saat gibi kısa bir süre içerisinde açılabilmektedir.Tıkanıklık sorunu çözümünde kullanmış olduğumuz teknolojik cihazlar ve uzman personel aracılığıyla ile hem zamandan hem de ekonomik açıdan tasarruf sağlamış olursunuz.

  PİS KOKULARA DİKKAT

  Ev veya iş yerinizde oluşan tıkanıklar giderilmediği takdirde taşma, patlama oluşturup eve zarar vermesinin yanı sıra bakteri yuvası oluşturur ve pis kokular yayar. Ayrıca solunan havayı da kirleteceğinden dolayı insan sağlığı için ciddi derecede tehlike oluşturabilir. Özellikle astım hastası olanlar ve küçük çocuk sahibi olan ailelerin mutlaka dikkat etmesi gerekmektedir. Eğimsiz lavabo atık su gider boru ve kanalları tıkanıklık ve koku problemleri oluşturur. Bu eğimsiz boru ve kanallar bağlantı yerlerinde ve dirsek dönüşlerinde tıkanmalara sebebiyet verir. Keçiören kanal ve tıkanıklık açma servisimiz hiçbir yeri kırılmadan, dökmeden ve zarar vermeden tıkanıklığı giderir.

  KEÇİÖREN KLOZET TIKANIKLIĞI AÇMA

  Servisimiz klozet içerisinde tıkanıklığa yol açan yabancı maddelere tıkanıklık açma makineleri ile müdahale etmektedir. Tıkalı klozet açan firmalar arasında önemli bir saygınlık kazanmış bulunmaktayız. Klozet tesisatları için belirli dönemlerde temizlik ve bakım yaptırmak ortaya çıkacak problemleri en aza indirmekle beraber maddi açıdan da tasarruf sağlamaktadır, Herhangi bir problem meydana gelmeden temizlik, bakım ve onarım hizmetlerimizden oldukça uygun fiyata yararlanabilirsiniz. 

  KEÇİÖREN BANYO TIKANIKLIĞI AÇMA

  Servisimiz banyoda oluşan tıkanıklığı açmak için banyoda bulunan ya da varsa klozet kenarında bulunan süzgeç giderlerinden girerek açma işlemini yapmaktadır.Bu süzgeç banyo zemini yıkandığında ya da su baskını meydana geldiğinde banyodaki suyu tahliye etmek için kullanılır. Banyodaki boruların ana birleşme noktalarında tıkanıklık oluştuğunda banyo giderinden su taşması meydana gelir. Robot görüntüleme cihazları ve özel kanal açma makineleriyle bu tür tıkanmalar kırılmadan açılmaktadır.

  KEÇİÖREN MUTFAK TIKANIKLIĞI AÇMA

  Servisimiz mutfak içerisinde meydana gelen tıkanıklıklara tıkanıklık açma makineleri ile çözüm sunmaktadır.Mutfakta temizlik sırasında yağ ve yemek artıkları sifonunun içerisinden geçerken eğim yoksa borunun dibine çöker ve gider borularını tıkayabilir. Bu atık maddeler zamanla tortu haline gelir ve suyun geri gelmesine neden olabilir.Robot görüntüleme cihazları ve özel kanal açma makineleriyle bu tür tıkanıklar herhangi bir yer kırılmadan açılmaktadır.

  KEÇİÖREN ROBOT VE KAMERA İLE KANAL VE TIKANIKLIK AÇMA

  Servisi olarak kanal ve tıkanıklık açma robotu sayesinde fayansları, zemin ve yüzeyleri kırmadan,ev ve iş yerlerini kirletmeden tıkanıklıkları gideriyoruz. Kameralı kanal görüntüleme cihazları ile görüntüleme ve nokta tespiti yapmaktayız. 30 metreye kadar görüntüleme ve görüntü kayıt hizmeti sunmaktayız. Kanal ve borulardaki kırık, çatlak, arıza ve çökmenin tam olarak nerede olduğunu noktasal olarak tespit edebiliyoruz.Ayrıca son teknoloji sistemler sayesinde yüzeyden tarama yaparak kanal ve borulardaki tıkanıkları noktasal olarak tespit ediyor ve gideriyoruz.

  KEÇİÖREN KANAL VE TIKANIKLIK AÇMA HİZMETLERİMİZ:

  Robot cihazlarla tıkanıklık açma,Klozet ve Tuvalet Tıkanıklığı Açma, Kanalizasyon Açma ve Temizliği, Tuvalet ve Banyo Es Sifonu Değiştirme, Pis Su Gideri Tespiti, Temizliği ve Tamiri, Banyo Tıkanıklığı Temizliği ve Gideri Açma, Pis Koku Tespiti, Temizliği ve Giderilmesi, Logar Tıkanıklığı Temizliği ve Açma, Duşa kabin ve Duş Teknesi Gideri Açma, Mutfak ve Banyo Lavabo Tıkanıklığı Açma, Tıkalı Pimaş Gideri Açma, Bina Ana Giderlerine Çekvalf Montajı.

  KALİTELİ VE GARANTİLİ 7 GÜN 24 SAAT HİZMET

  Keçiören Su Tesisatçısı olarak tıkanıklık sorunlarınızı en kısa sürede, doğru ve kaliteli bir şekilde gidermek için 7 gün 24 saat boyunca acil onarım ve değiştirme hizmeti vermekteyiz. Kanal ve tıkanıklık açma servisi olarak Keçiören’in her bölgesine geceleri, hafta sonları ve tatil günleri için ekstra ücret etmeden haftanın 7 günü ve 24 saat boyunca servis hizmeti veriyoruz. Tıkanıklık problemleri yaşamamak adına kanal ve tıkanıklık açma ve temizleme servisimizle günün her saati iletişime geçerek teknik destek ekibimizi çağırabilirsiniz. Fiyatlarımız müşteri ve kullanıcı dostudur.Tüm su tesisatı iş ve hizmetlerinde işçiliklerimiz Ankara Tesisat  güvencesinde olmakla beraber hızlı, kaliteli ve garantilidir.

 • KEÇİÖREN MAPS

Call Now Button