• Ankara'nın en güzide ilçelerinin başında gelen Keçiören'de, Keçiörenli tüketicilerimize en iyi tesisat hizmeti sunmak için varız. Tüm sıhhi tesisat sorunlarında anında cevap alabileceğiniz müşteri temsilcimiz dışında, teknik ve teknolojik imkana sahip tesisat ustası ekibimizle 7/24 hizmet sunmaktayız.

    Keçiören Asfalt Tesisatçı ünvanı ile yaptığımız her işin arkasında duran ve tüm yapmış olduğumuz işlere garanti veren tesisat firmasıyız. Acil tesisat işleriniz de gece gündüz ayrımı yapmadan her daim su tesisatçısı olarak emrinizdeyiz. 

    Tüm su işlerinizde, kanal açma, su kaçağı tespitlerinde, klozet arızalarında ve petek temizleme işlerinde işin mahiyetine bakılmaksızın  küçük ve büyük iş demeden tüm sıhhi tesisat işleriniz yapılmaktadır. Bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. İnternet üzerinden ulaşmak isterseniz de google veya arama motorlarına Keçiören Asfalt Tesisatçı veya Keçiören Asfalt Su Tesisatçısı yazmanız yeterli olacaktır.

    Gayemiz Ankara genelinde ve Keçiören Asfalt'ta su tesisat işlerinizde en iyi su tesisatçısı, klozet arızalarında  en iyi klozet tamircisi, musluk, çeşme ve batarya arızalarında en iyi musluk tamircisi, ısıtma sitemlerinde ve petek bakımlarında en iyi petek temizleme ustası, tıkanıklık ve pis su işlerinizde en iyi tıkanıklık ve kanal açma ustası olmaktır. "En ucuz tesisatçıyı değil en iyi tesisatçıyı tercih edin". Bizimle görüşmeden, fiyat almadan karar vermeyin.

     

  • Keçiören Asfalt Tesisatçı Olarak Sunmuş Olduğumuz Tesisat Hizmetlerimiz

Call Now Button