• İvedik Tesisatçı

    İvedik Tesisatçı Firması olarak, Yenimahalle ve Ostim'de su tesisat işlerini en iyi şekilde yapmaktayız. Tüm sıhhi tesisat işlerini güvenerek ve sorunsuz bir şekilde yapan Ankara Tesisat Firmalarından birisiyiz. Kanal ve Tıkanıklık açma, noktasal su kaçağı tespiti, ısıtma ve soğutma tesisatları, petek temizliği, klozet ile alakalı bakım onarım ve montaj işleri, musluk arızaları ve mekanik alandaki tüm tesisat işleriniz deneyimli ve teknolojik techizatlı tesisat ustası kadromuz ile yapılmaktadır.

    İvedik Tesisatçı, alanında tecrübeli ve su tesisat işlerinde en iyi çözümleri sunan 20 yıllık tesisat firmasıdır. 7/24 sizlerin sorunlarını dinleyen müşteri temsilcimiz ve teknolojinin tüm imkanlarını tesisat alanında kullanan geniş tesisat ustası kadromuz diğer firmalardan hep bir adım önde olmamızı sağlamıştır. Tüm tesisat işlerinde yapmış olduğumuz işler Ankara Tesisat garanti kapsamındadır. 

    Su tesisat kaçaklarınızda kaçağın kolayca tespiti noktasında termal kamera, kanal açma ve tüm gider tıkanmalarda tıkanıklık açma robotları, gaz kaçağı tespit cihazları, su tesisatı test cihazı ve akustik dinleme cihazları ile sorunlarınızı daha kısa sürede ve daha net bir şekilde çözmekteyiz. Bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabileceğiniz gibi, internet üzerinden de ulaşmanız mümkündür. Yapmanız gereken arama motorlarına İvedik Tesisatçı veya İvedik Su Tesisatçısı yazmanız yeterli olacaktır.

    Gayemiz Ankara Yenimahalle Ostim'de, su tesisat işlerinizde en iyi su tesisatçısı, klozet arızalarında  en iyi klozet tamircisi, musluk, çeşme ve batarya arızalarında en iyi musluk tamircisi, ısıtma sitemlerinde ve petek bakımlarında en iyi petek temizleme ustası, atık su ve pis su gider tıkanıklıklarınızda en iyi kanal açma ustası olmaktır. "En ucuz tesisatçıyı değil en iyi tesisatçıyı tercih edin". Bizimle görüşmeden, fiyat almadan karar vermeyin

  • İvedik Tesisatçı Olarak Sunmuş Olduğumuz Hizmetler

Call Now Button