• İvedik Osb Tesisatçı

    İvedik Osb Ankara'nın ekonomiye en katkılı ve en çalışkan semtlerinden biridir. Bu lokomotif semtte İvedik Osb Tesisatçı olarak, sıhhi tesisat hizmetleri  sunmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Ostim İvedik Organize Sanayi Bölgesi'ndeki tesisat sorunlarını bilen ve sorunlara ivedi bir şekilde çözüm üreten tesisat firması olmak bizim için her zaman bir avantaj olmuştur. 

    Soru ve sorunlarınıza cevap veren güler yüzlü müşteri temsilcimiz, teknolojik imkanları tesisat alanında sonuna kadar kullanan geniş tesisat ustası kadromuz ve gece tarifesi uygulamadan 7/24 hizmet sunan tesisat firması olmamız hep bizi bir adım ileri götürmüştür. Çeşme tamirinden, kanal açmaya, su kaçağı tespitinden doğalgaz tesisatına, klozet arızasından hava tesisatına kadar her türlü teknik ve mekanik tesisatta sizlere yardımcı olmaktayız. Tesisat firmamızdan destek almak için iletişim numaralarımız kullanabileceğiniz gibi, internet üzerinden de bizlere ulaşmanız kolay olacaktır. Tek yapmanız gereken İvdedik Osb Tesisatçı yada İvedik Osb Su Tesisatçısı yazmak. Tüm tesisat osrunlarınız için günün her saatinde yanıbaşınızdayız.

    Gayemiz Ankara genelinde ve özellikle Yenimahalle Ostim İvedik'te su tesisat işlerinizde en iyi su tesisatçısı, klozet arızalarında  en iyi klozet tamircisi, musluk, çeşme ve batarya arızalarında en iyi musluk tamircisi, ısıtma sitemlerinde ve petek bakımlarında en iyi petek temizleme ustası, tıkanıklık ve pis su gider işlerinizde en iyi kanal açma ustası olmaktır. "En ucuz tesisatçıyı değil en iyi tesisatçıyı tercih edin". Bizimle görüşmeden, fiyat almadan karar vermeyin.

  • İvedik Osb Tesisatçı Olarak Sunmuş Olduğumuz Tesisat Hizmetlerimiz

Call Now Button