• İncek Tesisatçı

    İncek Tesisatçı olarak İncekte sıhhi tesisat hizmeti sunmaktayız. İncekte tesisatçı bulmak zor demeyin, çünkü sizlere anında hizmet sunmak adına bir telefon kadar yakınız. Yapmanız gereken internet üzerinden İncek Tesisatçı, yada İncek Su Tesisatçısı diye aramanız yeterli olacaktır. Bizlere ulaştığınızda teknik ve bilgi desteği veren müşteri temsilcimiz ve alanında uzman üstün teknoloji cihazları kullanan tesisat kadromuz sizlere gerekli hizmeti sunacaktır.

    Yaptığımız tüm hizmetler, su tesisatı, kalorifer tesisatı, su kaçağı tespiti, klozet ve musluk tamiri petek temizleme gibi tüm tesisat işler Ankara Tesisat garantisi altındadır. Kanal açma işlerinde garanti ise aynı gün içerisinde aynı yerde meydana gelen bir tıkanma garanti kapsamımızdadır. 

    Gayemiz su tesisat işlerinizde en iyi su tesisatçısı, klozet arızalarında  en iyi klozet tamircisi, musluk, çeşme ve batarya arızalarında en iyi musluk tamircisi, ısıtma sitemlerinde ve petek bakımlarında en iyi petek temizleyici, tıkanıklık ve pis su gider işlerinizde en iyi kanal açma ustası olmaktır. "En ucuz tesisatçıyı değil en iyi tesisatçıyı tercih edin". Bizimle görüşmeden, fiyat almadan karar vermeyin.

     

  • İncek Tesisatçı Olarak Sunduğumuz Hizmetler

Call Now Button