• Etlik Tesisatçı

    Etlik Tesisatçı olarak, Etlik ve Keçiören bölgesinde A2dan Z2ye tüm sıhhi tesisat işlerinizi büyük bir özveri ile yapmaktayız. Tüm teknolojik techizata sahip geniş bir tesisat usta kadromuz, teknik ve bilgi desteği sunan müşteri temsilcimiz ile 7/24 Etlik ve civar semtlerine en iyi su tesisat hizmetleri sunmaktayız.

    Etlik'te bulunan tüm konut ve iş yerlerinin sıhhi tesisat problemlerini bilen ve anında cevap veren tesisat firmasıyız. Belli olmayan su kaçaklarını termal kamera ile tespit eden, tıkanıklık ve kanal açma sorunlarına tıkanıklık açma robotlarımız ile müdahale eden, petek temizleme, klozet ve musluk arıza ve tamir işlerini yapan, Kalorifer ve ısıtma tesisatlarında profesyonel destek sunan Ankara Etlikte en iyi sıhhi tesisat firmalarından biriyiz.

    Gayemiz Ankara Keçiören Etlik'te, su tesisat işlerinizde en iyi su tesisatçısı, klozet arızalarında  en iyi klozet tamircisi, musluk, çeşme ve batarya arızalarında en iyi musluk tamircisi, ısıtma sitemlerinde ve petek bakımlarında en iyi petek temizleyici, tıkanıklık ve pis su gider işlerinizde en iyi kanal açma ustası olmaktır. "En ucuz tesisatçıyı değil en iyi tesisatçıyı tercih edin". Bizimle görüşmeden, fiyat almadan karar vermeyin

  • Etlik Tesisat Olarak Sıhhi Tesisat Hizmetlerimiz

Call Now Button