• Etimesgut Tesisatçı olarak, Ankara Etimesgutta ve Etimesgut semtlerinde sıhhi tesisat hizmeti sunmaktayız. Su tesisatı arıza, bakım, tamir ve montaj işlerinde güven duyabileceğiniz tesisat firmasıyız. Güçlü referans ve sorunlarınıza anında cevap bulabileceğiniz müşteri temsilcimiz, teknik donanıma sahip tesisat ustası kadromuz sizlere haftanın her günü hizmet vermektedir.

    Bir su tesisatçısından tüm bekledikleriniz ve beklentileriniz Ankara Tesisatta mevcuttur. Garantili işçilik, zaman tasarrufu ve güven veren güler yüzlü tesisat ekiplerimiz bizleri hep bir adım sizlere yaklaştırmıştır. İster gece ister gündüz fark etmeksizin, klozet, musluk, su kaçağı, petek temizleme, kanal açma vs gibi tüm tesisat sorunlarınız büyük iş, küçük iş ayrımı yapılmadan giderilmektedir.

    Gayemiz su tesisat işlerinizde en iyi su tesisatçısı, klozet arızalarında  en iyi klozet tamircisi, musluk, çeşme ve batarya arızalarında en iyi musluk tamircisi, ısıtma sitemlerinde ve petek bakımlarında en iyi petek temizleyici, tıkanıklık ve pis su gider işlerinizde en iyi kanal açma ustası olmaktır. "En ucuz tesisatçıyı değil en iyi tesisatçıyı tercih edin". Bizimle görüşmeden, fiyat almadan karar vermeyin.

  • Etimesgut Tesisatçı Olarak Sizlere Sunduğumuz Hizmetler;

Call Now Button