• Emek Tesisatçı

    Emek Tesisatçı olarak, Ankara'nın en güzel ilçelerinden biri olan Çankaya'da tüm sıhhi tesisat işlerinizi büyük bir titizlikle yapmaktayız. Su tesisatından, kanal açmaya, doğalgaz tesisatından petek temizleme işlerine, cihazla su kaçak tespitinden klozet tamirine, mekanik tesisattan musluk değişimine kadar büyük iş, küçük iş ayırımı yapmadan tüm tesisat işlerinizi garantili bir şekilde yapmaktayız.

    İnternet üzerinden Emek Tesisatçı veya Emek Su Tesisatçısı diye arama yaptığınızda bizlere rahatlıkla ulaşabilir ve sorunlarınıza yanıt bulabilirsiniz. Teknik ve bilgi desteği sunan müşteri temsilcimiz, yılların verdiği tecrübeyi teknolojik cihazlarla bütünleştiren geniş tesisat ustası kadromuz, 7/24 sürekli hizmet veren tesisat firmamız, bizi diğer tesisat firmalarından ayıran en büyük özelliğimizdir.

    Gayemiz Ankara genelinde ve Çankaya Emekte, su tesisat işlerinizde en iyi su tesisatçısı, klozet arızalarında  en iyi klozet tamircisi, musluk, çeşme ve batarya arızalarında en iyi musluk tamircisi, ısıtma sitemlerinde ve petek bakımlarında en iyi petek temizleme ustası, tıkanıklık ve pis su gider işlerinizde en iyi kanal açma ustası olmaktır. "En ucuz tesisatçıyı değil en iyi tesisatçıyı tercih edin". Bizimle görüşmeden, fiyat almadan karar vermeyin

Call Now Button