• Doğalgaz tesisatı ve ısıtma sistemlerinde profesyonel destek alabileceğiniz Ankara Doğalgaz Tesisatçısı, Anakara'da güvenerek tesisat yaptırabileceğiniz kurumsal bir tesisat firmasıdır. Yaşam alanlarında komple ısıtma tesisatı, kalorifer tesisatı, yerden ısıtma tesisatı ile ilgili anahtar teslimi tüm tesisat işlerinizde profesyonel usta kadromuzla hizmet sunmaktayız.

  Kombi Kalorifer Tesisatı

  Müstakil villa, daire veya tek tip ısınma türüne kombi kat kaloriferi tesisatı denir. Bu tür ısınma sistemlerinde genellikle kombi, kat kaloriferi, doğalgaz sobası, yoğuşmalı kombi sistemi kurulmaktadır.

  Sistemler genellikle Kalorifer Radyatör veya Kalorifer Kolektör dağılım tesisatı ile yapılmaktadır. Ankara Doğalgaz Tesisatçısı olarak; hermetik kombiyoğuşmalı kombipx kalorifer tesisatı ve kalorifer tesisatı sistem kurulumu, tamiri işlerini alanında uzman usta ve deneyimli kadromuz ile yapmaktayız. 

  Yerden Isıtma Kalorifer Tesisatı

  Yerden ısıtma kalorifer tesisatı genelde tek tip ısıtma sistemlerinde kullanılır. yerden ısıtma kalorifer tesisatı eksiz px boru sistemi ile zemine döşenen ısı yalıtım plakası üzerine ölçülere göre uygulanır. Diğer sistemlere göre profesyonel bir ekip tarafından uygulandığı zaman bakım ve onarım ihtiyacı olmayan kalorifer tesisatı sistemidir.

  Belirlenen merkez noktaya montaj edilen kolektör sisteminden çıkış yaparak yapı zemininde dolaşarak tekrar kolektöre dönüş yaparak zeminden ısıtmayı sağlayan ekonomik ve tasarruflu bir sistemdir.

  Merkezi Isıtma Kalorifer Tesisatı

  Bina veya toplu yapıların ısınma ihtiyacını karşılamak için ortak ısınma sistemine merkezi ısıtma kalorifer tesisatı denir.

  Bu tip ısıtma sistemlerinde kazansirkülasyon pompasıkapalı genleşme sistemi gibi birbiriyle entegre edilmiş olup yapıların içinden geçen kalorifer kolon tesisatı ile dairelere kalorifer tesisatı dağılmaktadır.

  Ankara Doğalgaz Tesisatçısı olarak, her türlü kazan dairesi kurulumukazan dairesi bakım ve onarım işlerisirkülasyon pompası yenileme ve tamirikapalı genleşme sistemi kurulumu ve bakımı ve kalorifer tesisatı vanalarının yenileme ve tamiri işlerini kaliteli malzeme ve garantili işçilik ile yapmaktayız.

   

  Diğer Doğalgaz Tesisatı ve Isıtma Sistemleri Hizmetleri

  - Kombi yer değişimi

  - Ocak ve şofben doğalgaz dönüşümü

  - TSE 14800 uyumlu çelik fleks bağlantı hortumu montajı

  - Doğalgaz vanası montajı

  - Kalorifer vanalarının değişimi

  - Kombi baca ilavesi montajı

  - Radyatör petek montajı

  - Tesisat temizleme

  Petek temizleme

   

   
Call Now Button