• Dışkapı Tesisatçı

    Dışkapı Tesisatçı, alanında tecrübeli ve su tesisat işlerinde en iyi çözümleri sunan 20 yıllık tesisat firmasıdır. 7/24 sizlerin sorunlarını dinleyen müşteri temsilcimiz ve tekonolojinin tüm imkanlarını tesisat alanında kullanan geniş tesisat usta kadromuz diğer firmalardan hep bir adım önde olmamızı sağlamıştır. Tüm tesisat işlerinde yapmış olduğumuz işler Ankara Tesisat garanti kapsamındadır. 

    Su tesisat kaçaklarınızda kaçağın kolayca tespiti noktasında termal kamera, kanal açma ve tüm gider tıkanmalarda tıkanıklık açma robotları, gaz kaçağı tespit cihazları, su tesisatı test cihazı ve akustik dinleme cihazları ile sorunlarınızı daha kısa sürede ve daha net bir şekilde çözmekteyiz. 

    Gayemiz Ankara Altındağ Dışkapı'da, su tesisat işlerinizde en iyi su tesisatçısı, klozet arızalarında  en iyi klozet tamircisi, musluk, çeşme ve batarya arızalarında en iyi musluk tamircisi, ısıtma sitemlerinde ve petek bakımlarında en iyi petek temizleyici, tıkanıklık ve pis su gider işlerinizde en iyi kanal açma ustası olmaktır. "En ucuz tesisatçıyı değil en iyi tesisatçıyı tercih edin". Bizimle görüşmeden, fiyat almadan karar vermeyin

Call Now Button