• Dikmen Tesisatçı

    Dikmen Tesisatçı olarak, Çankaya Dikmen'de su tesisat işleri, tıkanıklık ve kanal açma, cihazla su kaçağı tespiti, ısıtma sistemleri petek temizliği, klozetlerin bakımı ve tamiri, musluk arızaları, komple tesisat yenileme ve birçok tesisat işlerini yapmaktayız. Tüm sıhhi tesisat işlerimizde işçilik garantili bir şekilde yapılmaktadır. 

    Tüm soru ve sorunlarınıza, bilgi ve destek amaçlı cevap veren müşteri temsilcimiz ve tecrübeli, teknolojik cihazları ile daha teknik geniş tesisat usta kadromuz sizlere 7/24 hizmet vermektedir. Bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabildiğiniz gibi, internet üzerinden de Dikmen Tesisatçı veya Dikmen Su Tesisatçısı yazarak da ulaşmanız mümkündür.

    Gayemiz Ankara Çankaya Dikmen'de, su tesisat işlerinizde en iyi su tesisatçısı, klozet arızalarında  en iyi klozet tamircisi, musluk, çeşme ve batarya arızalarında en iyi musluk tamircisi, ısıtma sitemlerinde ve petek bakımlarında en iyi petek temizleme ustası, atık su ve pis su gider tıkanıklıklarınızda en iyi kanal açma ustası olmaktır. "En ucuz tesisatçıyı değil en iyi tesisatçıyı tercih edin". Bizimle görüşmeden, fiyat almadan karar vermeyin

  • Dikmen Tesisat Firması Olarak Sizlere Sunmuş Olduğumuz Tesisat Hizmetleri

Call Now Button