• Covid-19 Sürecinde Su Tesisatçıları Çalışıyormu

  Mayıs 7, 2020 | Blog | admin
 • Covid-19 Sürecinde Su Tesisatçıları Çalışıyormu ?

  İçerisinde bulunduğumuz Covid 19 sıkıntılı süreçte ister istemez akıllara Ankara tesisat firmaları, su tesisatçıları sıhhi tesisat hizmeti sunuyor mu diye gelebilir. İşte Ankara su tesisat firmaları çalışıyor mu, nöbetçi tesisatçı sistemi var mı? Acil tesisat işlerinde hizmet veren su tesisatçısı nasıl buluruz sorularının cevabı 

  Corona Virüs Sürecinde Ankara Tesisat Firmalarından Hizmet Alabilirsiniz

  Covid - 19 sürecinde sokağa çıkma yasağının olmadığı zamanlarda Ankara tesisat firmalarından hizmet alabilirsiniz. Bu süreçte herhangi bir kurumdan yada kollluk kuvvetlerinden izin almanıza gerek yok. Ancak sokağa çıkma yasağı olduğu durumlarda ve acil tesisat işlerinizde bağlı bulunduğunuz ilçe kaymakamlıklarından izin almanız gerekebilir.

  Sıkıntılı süreçte sıhhi tesisat firmaları çalışıyor olsa bile, zorunluluk olmadığı durumlarda tamir ve tadilat işlerinizi erteleyebilirsiniz. Ama bu mecburi bir durum ise, tüm Covid - 19 önlemlerinizi alıp, bu kurallara riayet eden tesisatçı ile iletişime geçin. İletişime geçtiğiniz tesisat ustalarının sağlık durumlarından emin olun. Gelen su tesisatçısına maske ve eldiven takmasını sağlayın. Mümkün olduğunca sosyal mesafeyi koruyun.

  Covid-19 Sürecinde Ankara Tesisat Firmaları Çalışıyor

  Eğer Ankara’da ikamet ediyorsanız ve Ankara Su Tesisat Firmalarının Covid - 19 ( Corona Virüs ) sürecinde çalışıp çalışmadığını öğrenmek istiyorsanız cevabı evet. Normal şartlarda hafta sonları ve resmi tatil günlerinde sokağa çıkma yasakları düzenleniyor, o günlerde su tesisat işleri acil olmadığı sürece sağlığınız açısından erteleyebilirsiniz. Normal günlerde güvenlik tedbirler alınarak bu konuda firmalardan su tesisatı, kanal açma, su kaçak tespiti ve tüm tesisat hizmetleri alabilirsiniz. Detaylı bilgi için iletişim sayfalarımızdan ulaşabilirsiniz.

   

 • 1 comment

  SELAMİ SARIYILDIZ HACI SEYFETTİN MAHALLESİ İNCİRLİ CADDESİ NO:145/B YILDIRIM BURSA 05379739923 HAFTA SONU EVDE SU KAÇAĞI BULUNAN EV SAHİPLERİNE ARIZA GİDERME HİZMETİ YAPIMAK

  Reply
Call Now Button