• Çayyolu Tesisatçı

  Çayyolu Tesisatçı Firması olarak, Çankaya ve Çayyolu'nda su tesisat işleri yapmaktayız. Yaptığımız bütün tesisat işlerimiz Ankara Tesisat garantisindedir. Çayyolu ve tesisat sorunlarına hakim, alanında tecrübeli ve tekonolojik cihazları olan geniş usta kadrosu ile sizlere gün boyu hizmet sunmaktayız. Soru ve sorunlarınıza cevap veren müşteri temsilcimiz 7/24 teknik destek vermektedir.

  Su kaçağı tespiti, kanal ve tıkanıklık açma, klozet arıza bakım ve montajları, kalorifer ve ısıtma tesisatları, tesisat yenileme, musluk tamiri, su deposu kurulumu, donmuş su hatlarının açımı gibi birçok tesisat hizmetini yapmaktayız. Detaylı su tesisat hizmetlerimizi aşağıda bulabilirsiniz. Bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabileceğiniz gibi, internet üzerinden de ulaşmak için Çayyolu Tesisat veya Çayyolu Su Tesisatçısı yazmanız yeterli olacaktır.

  Gayemiz Ankara Çankaya Çayyolu'nda, su tesisat işlerinizde en iyi su tesisatçısı, klozet arızalarında  en iyi klozet tamircisi, musluk, çeşme ve batarya arızalarında en iyi musluk tamircisi, ısıtma sitemlerinde ve petek bakımlarında en iyi petek temizleme ustası, atık su ve pis su gider tıkanıklıklarınızda en iyi kanal açma ustası olmaktır. "En ucuz tesisatçıyı değil en iyi tesisatçıyı tercih edin". Bizimle görüşmeden, fiyat almadan karar vermeyin

   

   

 • Çayyolu Tesisat Firması Olarak Sizlere Sunduğumuz Hizmetler

Call Now Button