• Çayyolu Su Tesisatçısı

  Çayyolu Su Tesisatçısı olarak, uzun yıllar tesisat sektöründe bulunmakta ve Ankara Çayyolu'nda siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak için elimizden geleni yapmaktayız. Yılların getirdiği tecrübe ile en kısa sürede arızayı bulup, onarımını yapmakta ve kullandığımız teknolojik aletler ile noktasal tespitler yaparak, minimum zararla birçok bireysel ve kurumsal müşterilerimize profesyonel hizmet vermekteyiz.Tüm tesisat işleri ve hizmetlerimiz Ankara Tesisat garantisi altındadır. Tesisat sektöründe tecrübeli personel ve teknolojik cihazları olan geniş usta kadromuz ile tesisat sorunları için sizlere gün boyu (7/24)hizmet vermekteyiz.

  Ev ve işyerlerinizdeki su kaçağı, tıkanıklık ve tamir problemlerini zemin, yüzey ve fayanslarınızı kırmadan nokta tespiti yaparak son teknoloji cihazlarımızla onarıyor ve ilk günkü haline getiriyoruz. Müşterilerimizin evinde yaptığımız inceleme sonucu su kaçaklarının ve sızıntılarının yüksek faturalara sebebiyet verdiğini tespit ettik. Kaçak, sızıntı ve fatura sorunlarınızı gidermek için deneyimli, seçkin ekibimizde ve teknik çalışmalarımızda her zaman müşteri odaklı hizmet ve memnuniyeti amaç edindik. Bu sayede her zaman güvenilir olmayı başardık.Her zaman ideal fiyata en iyi hizmet ve kaliteyi vermeye devam edeceğiz.

  Su kaçağı tespiti, kanalizasyon ve tıkanıklık açma, klozet tesisatı arıza, bakım ve montajları, kalorifer, ısıtma tesisatları ve petek temizliği, musluk tamiri ve tesisat yenileme gibi birçok tesisat hizmeti sunmaktayız. Detaylı su tesisat hizmetlerimiz aşağıdadır. Bizlere iletişim bilgi ve numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.Her türlü teknik ve bilgi desteği için bizleri arayıp soru ve sorunlarınıza cevap bulabilirsiniz.Ayrıca internet yolu ile de ulaşmanız mümkün. Çayyolu Tesisat, Çayyolu TesisatçıÇayyolu Su Tesisatçısı yazmanız yeterli olacaktır.

  ÇAYYOLU SU TESİSATÇI HİZMETLERİMİZ

  1. Çayyolu Su Kaçağı Tespiti
  2. Çayyolu Tıkalı Kanal ve Pis Su Gideri Açma
  3. Çayyolu Petek Temizliği
  4. Çayyolu Klozet Tesisatı ve Tamiri
  5. Çayyolu Musluk Tamiri.
 • 1. ÇAYYOLU SU KAÇAK TESPİTİ

  Çayyolu Su Kaçak Tespiti iş ve hizmetlerinde, termal kamera ile görüntüleme, renkli su gönderme ve akustik dinleme gibi teknolojik cihazlar ve yöntemler kullanmaktayız. Firma olarak, deneyimli, işinin ehli ustalarımız ve teknolojik cihazlarla yüzey, zemin ve fayansları kırmadan, noktasal su kaçaklarını tespit etmekteyiz. Yaşantımızı oldukça kolaylaştıran son teknoloji cihazlar sayesinde, su sızıntılarını ve kaçaklarını daha hızlı bir şekilde tespit edip, fazla tamirat ve masraf gerektirmeden lokal bir tamiratla arızayı gidermekteyiz.

  Ev ve iş yerlerinde bina içi ve dışındaki borularda meydana gelen deformasyonlar, beklenmedik etkiler zemin üstü ve altındaki borularda çatlak ve kırıklara sebebiyet verebilir.Ayrıca herhangi bir yabancı madde boru içerisinde tıkanmalara neden olabilir. Borulardaki çatlak kısımların onarılması, kırık yerlerin değiştirilmesi ve yabancı maddelerin çıkartılması ancak boruda nokta tespiti yapmak ile mümkün olur.Yer tespiti yapılan su kaçak arızasını kırmadan kamera ve cihazlar ile tek noktadan tamir ederken az masraf ile sizleri memnun ediyoruz.

  Su kaçağını tespit etmek için deneyimli tesisatçı ustalar ve meslektaşlarımızın kullandığı yöntemlerden bazıları şunlardır:

  Termal kamera yöntemi, Kamera ile Görüntüleme yöntemi, Gaz gönderme yöntemi, Renkli su kullanma yöntemi, Ses dalgalarından yararlanma yöntemi, Kimyasallarla hasarı onarma yöntemi ve Kaçak Kimyasalı kullanma yöntemi

  Çayyolu Su Kaçak Tespiti Hizmetlerimiz:

  Bilgisayarlı Su Kaçak Tespiti, Kırmadan Boru Su KaçakTespiti, Onarımı ve Tamiri, Temiz ve Kirli Su Kaçak ve Sızıntılarının Tespiti ve Tamiri,Noktasal Su Kaçağı Tespiti ve Onarımı, Akustik Dinleme Cihazı ile Su Kaçağı Tespiti, Termal Kamera ile Su Kaçağı Tespiti ve Onarımı.

 • 2. ÇAYYOLU KANAL ve TIKANIKLIK AÇMA

  Çayyolu kanal ve tıkanıklık açma iş ve hizmetlerinde ev ve iş yerlerinizde hiçbir yer kırmadan ve kirletmeden özel makineler ile açma işlemleri yapıyoruz. Firma olarak tuvalet ve lavabo tıkanıklığı sorununuzu profesyonel cihazlar, yeni nesil robotlar ve uzman ekibimizle beraber garantili olarak çözüme kavuşturuyoruz. Son teknoloji cihazlarla tüm tıkanıklıklar nokta tespiti yapılarak sizi sorunlarınızdan kurtarıyoruz. Yüzey ve zeminleriniz, duvarlarınız,dekorlarınız ve fayanslarınız kırılmadan; yeni nesil robotlar yardımı ile tüm tıkanıklıklar çözüme kavuşmaktadır. Tuvalet, mutfak gideri, logar gideri tıkanıklıkları ve boruların içerisinde meydana gelen tıkanıkları kamera yardımıyla görüntüleyip, tıkanıklığa sebep sebebiyet veren cismi robot vasıtasıyla geri alarak kesin çözüm sağlıyoruz.

  Çayyolu Kanal ve Tıkanıklık Açma Hizmetlerimiz:

  Robot cihazlarla tıkanıklık açma, Bina Ana Giderlerine Çekvalf Montajı, Tuvalet Es Sifonu Değiştirme, Pis Su Gideri Tespiti ve Tamiri,Banyo Tıkanıklığı ve Gideri Açma, Pis Koku Tespiti ve Giderilmesi, Logar Tıkanıklığı Açma, Duşa kabin ve Duş Teknesi Gideri Açma, Lavabo Gider Tıkanıklığı Açma, Tıkanmış Mutfak Lavabosu Açma, Tıkalı Pimaş Boru Gideri Açma, Klozet Tıkanıklığı Açma, Kanalizasyon Açma ve Temizliği, Tuvalet Tıkanıklığı Açma.

 • 3. ÇAYYOLU PETEK TEMİZLİĞİ

  Çayyolu Petek temizliği özel ilaç ve kimyasallar kullanılarak özel makinalar ile peteklerin temizlenerek, sıvı akışının daha düzgün hale getirilerek verimi yüksek oranda arttıran titiz ve kaliteli bir uygulamadır. Petek içlerinde zamanla oluşan balçıklaşma,paslanma ve sıklıkla karşılaşılan kireç tortusu gibi sorunlara karşı petekler özel ilaçlı karışımlar ve kimyasallar ile yılda en az bir kez temizlenmelidir. Peteklerinizin ısınmasına engel olan kireç ve paslanmayı, özel makinalar ile peteklerinizi sökmeden temizliyor ve sorunlarına uzun vadeli çözümler üretiyoruz.Petek temizliği yapılan ev ya da iş yerlerinde ısıtma ve yakıt tasarrufunda yaklaşık %20 oranında artış meydana gelmektedir.

  Çayyolu Petek Temizliği Hizmetlerimiz:
  • Petek Bakımı ve Yıkama, Petek Tahliye Musluğu Montajı, Kalorimetre Tamiri ve Montajı, Isı Pay Ölçer Montajı, Kalorifer Petek Vanası Tamiri ve Montajı, Kombi ve Petek Yer Değişimi ve Montajı, Merkezi Sistem Petek Temizliği, Cihazla Petek Tesisatı Temizleme, Radyatör Petek Temizliği ve Yer Değişimi, Termostatik Vana Değişimi.
 • 4. ÇAYYOLU KLOZET TESİSATI TAMİRİ

  Çayyolu Klozet Tesisatı Tamiri iş ve hizmetlerinde klozet ile ilgili tüm arıza, bakım ve montaj işlemlerini büyük bir titizlik ve kalite ile yapmaktayız. Klozetler, genellikle yaşlılıkta ve bazı sağlık sorunları sebebi ile tercih edilmekle beraber alaturka tuvaletlere göre daha estetik ve teknolojik bir yapıya sahiptir. Tesisat ya da tıkanıklık gibi problemlerde acil müdahale teknik ekibimiz anında bulunduğunuz mekâna gelerek özverili çalışma anlayışları ile sizlere hızlı ve güvenilir şekilde sınırsız hizmet vermektedir. Klozet tesisatları için belirli periyotlarda bakım yaptırmak oluşabilecek sorunları en aza indirmekle beraber ekonomik olarak da tasarruf sağlamaktadır. Bu sebeple herhangi bir sorun çıkmadan bakım ve onarım hizmetlerimizden oldukça uygun fiyata yararlanabilirsiniz. 

  Çayyolu Klozet Tesisatı Tamiri Hizmetlerimiz:

  Duvara Gömme Sifon Tamiri, Gizli Rezervuar Şamandırası Tamiri, Klozet Kapağı Montajı, Gömme Rezervuar Tamiri, Klozet Sifon Arızası ve Tamiri, Alaturka Tuvalet Taşını Sökmeden, Alafranga Tuvalete Çevirme, Klozet Yeri Değiştirme, Basmalı veya Çekmeli İç Takım Montajı, Suyu Kesmeyen Klozet Şamandırası Tamiri ve Montajı,Engelli Klozet Montajı, Klozet Fleks Hortumu Değişimi, Taharet Çubuğu Montajı ve Tamiri, Klozet Su Kaçağı Tespiti ve Onarımı, Klozet Su Sızıntıları Tamiri, Asma Klozet Tamiri ve Montajı, Klozet Taharet Musluğu Tamiri ve Montajı, Klozet Rezervuar İç Takımı Değişimi, Klozet Tesisatı ve Montajı.

 • 5. ÇAYYOLU MUSLUK TAMİRİ

  Çayyolu Musluk Tamiri ve hizmetlerinde tüm musluk ve batarya gruplarının onarım, bakım ve montaj işlemlerini büyük bir titizlik ve kalite ile yapmaktayız. Teknolojinin hızla gelişmesi sebebi ile batarya, musluk, vana ve diğer sıva üstü aksesuarlar da sürekli olarak yeni tasarım ve modellerle karşımıza çıkmaktadır. Klasik tip contalı musluk ve bataryalar halen varlığını sürdürse de yerini neredeyse tamamen aç kapa (mix) bataryalara bırakmıştır.Son model,estetik görünümlü, fotoselli, zaman ayarlı, su tasarruflu, filtreli birçok musluk ve batarya gruplarının onarım, bakım ve montajı için kapsamlı ekipman ve donanıma ihtiyaç duyulmaktadır.

   

  Çayyolu Musluk Tamir Bakım ve Montaj Hizmetlerimiz: 

  Filtreli Taharet Musluk Montajı, Kuğu Musluk Tamiri ve Montajı, Aç Kapa Musluk Kartuşu Tamiri, Kapanmayan Musluk Tamiri, Mutfak Bataryalarına Kubar Montajı, Mutfak ve Lavabo Musluklarının Tamiri, Banyo Bataryası Değişimi, Çift Ağızlı Çamaşır Musluk Montajı, Çamaşır ve Bulaşık Makinası Musluğu Montajı, Muslukbaşı Montajı, Musluk Contası Değişimi, Dibinden Kırılan Musluk Parçasının Çıkarılması, Batarya Kartuşu Değişimi, Musluk Tamiri ve Montajı.

  Çayyolu Su Tesisatçısı olarak problemlerinizi en kısa sürede, kaliteli ve doğru bir şekilde gidermek için 7 gün 24 saat acil onarım ve değiştirme hizmetleri sunmaktayız. Geceleri, hafta sonları veya tatil günleri için ekstra ücret talep edilmemektedir.Tüm su tesisatı iş ve hizmetlerinde işçiliklerimiz Ankara Tesisat güvencesi altında olmakla beraber garantilidir.

 • 1 comment

  başarılarınızın devamını dilerim. tesisat konusunda 1 numarasınız.

  Reply
Call Now Button