• Çankaya Tesisatçı

  Ankara'nın en güzide ilçelerinin başında gelen Çankaya'da, Çankayalı tüketicilerimize en iyi tesisat hizmeti sunmak için varız. Tüm sıhhi tesisat sorunlarında anında cevap alabileceğiniz müşteri temsilcimiz dışında, teknik ve teknolojik imkana sahip tesisat ustası ekibimizle 7/24 hizmet sunmaktayız.

  Çankaya tesisatçı ünvanı ile yaptığımız her işin arkasında duran ve tüm yapmış olduğumuz işlere garanti veren tesisat firmasıyız. Acil tesisat işleriniz de gece gündüz ayrımı yapmadan her daim su tesisatçısı olarak emrinizdeyiz. 

  Tüm su işlerinizde, kanal açma, su kaçağı tespitlerinde, klozet arızalarında ve petek temizleme işlerinde işin mahiyetine bakılmaksızın  küçük ve büyük iş demeden tüm sıhhi tesisat işleriniz yapılmaktadır. Bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. İnternet üzerinden ulaşmak isterseniz de google veya arama motorlarına Çankaya Tesisatçı veya Çankaya Su Tesisatçısı yazmanız yeterli olacaktır.

  Gayemiz Ankara ve Çankaya'da su tesisat işlerinizde en iyi su tesisatçısı, klozet arızalarında  en iyi klozet tamircisi, musluk, çeşme ve batarya arızalarında en iyi musluk tamircisi, ısıtma sitemlerinde ve petek bakımlarında en iyi petek temizleme ustası, tıkanıklık ve pis su işlerinizde en iyi tıkanıklık ve kanal açma ustası olmaktır. "En ucuz tesisatçıyı değil en iyi tesisatçıyı tercih edin". Bizimle görüşmeden, fiyat almadan karar vermeyin.

   

 • Çankaya Tesisatçı Olarak Sizlere Sunmuş Olduğumuz Tesisat Hizmetleri

Call Now Button