• Birlik Mahallesi Tesisatçı

    Birlik Mahallesi Tesisatçı firması olarak, sıhhi tesisat işlerimizi başta Çankaya olmak üzere  Birlik Mahallesi'nde ve civar semtlerinde itina ile yapmaktayız. Yapmış olduğumuz işçilikler garanti kapsamımızda olup, günün her saatinde hizmet sunmaktayız. Her türlü teknik ve bilgi almak için müşteri temsilcimiz ile görüşüp destek alabilirsiniz.

    Tesisat yenileme, su kaçağı tespiti, tıkanıklık ve kanal açma hizmetleri, ısıtma ve soğutma sistemleri, klozet, musluk arıza bakım ve tamir işleri gibi bir çok tesisat alanında hizmetlerimizden istifade edebilirsiniz. Detaylı tüm işlerimizi aşağıda bulabilirsiniz. Bizlere ulaşmak için çağrı iletişim numaralarımızı kullanabilir veya da internet üzerinden Birlik Mahallesi Tesisatçı - Birlik Mahallesi Su Tesisatçısı diye aratarak da bizlere ulaşabilirsiniz.

    Gayemiz Ankara genelinde ve Çankaya Birlik Mahallesi'nde, sıhhi tesisat işlerinizde en iyi su tesisatçısı, klozet arızalarında  en iyi klozet tamircisi, musluk, çeşme ve batarya arızalarında en iyi musluk tamircisi, ısıtma sitemlerinde ve petek bakımlarında en iyi petek temizleme ustası, atık su ve pis su gider tıkanıklıklarınızda en iyi kanal açma ustası olmaktır. "En ucuz tesisatçıyı değil en iyi tesisatçıyı tercih edin". Bizimle görüşmeden, fiyat almadan karar vermeyin

  • Birlik Mahallesi Tesisatçı Olarak Sizlere Sunmuş Olduğumuz Tesisat İşlerimiz

Call Now Button