• Beytepe Tesisatçı

    Beytepe Tesisatçı firması olarak, sıhhi tesisat işlerimizi Ankara'nın tüm semtleri, Çankaya Beytepe'de ve civar semtlerinde itina ile yapmaktayız. Yapmış olduğumuz işçilikler garanti kapsamımızda olup, günün her saatinde hizmet sunmaktayız. Her türlü teknik ve bilgi almak için müşteri temsilcimiz ile görüşüp destek alabilirsiniz. Beytepe Tesisatçı  kadromuzdaki alaylı tesisatçılarımıza tüm işlerinizi güvenle yaptırabilirsiniz. 

    Tesisat yenileme, su kaçağı tespiti, tıkanıklık ve kanal açma hizmetleri, ısıtma ve soğutma sistemleri, klozet, musluk arıza bakım ve tamir işleri gibi bir çok tesisat alanında hizmetlerimizden istifade edebilirsiniz. Detaylı tüm işlerimizi aşağıda bulabilirsiniz. Bizlere ulaşmak için çağrı iletişim numaralarımızı kullanabilir veya da internet üzerinden Beytepe Tesisatçı - Beytepe Su Tesisatçısı diye aratarak da bizlere ulaşabilirsiniz.

    Gayemiz Ankara genelinde Çankaya Beytepe'de, su tesisat işlerinizde en iyi su tesisatçısı, klozet arızalarında  en iyi klozet tamircisi, musluk, çeşme ve batarya arızalarında en iyi musluk tamircisi, ısıtma sitemlerinde ve petek bakımlarında en iyi petek temizleme ustası, atık su ve pis su gider tıkanıklıklarınızda en iyi kanal açma ustası olmaktır. "En ucuz tesisatçıyı değil en iyi tesisatçıyı tercih edin". Bizimle görüşmeden, fiyat almadan karar vermeyin

  • Beytepe Tesisatçı Olarak Sunmuş Olduğumuz Tesisat İşlerimiz

Call Now Button