• Beştepe Tesisatçı

    Beştepe Tesisatçı firması olarak, sıhhi tesisat işlerimizi Ankara'nın tüm semtleri, Çankaya Beştepe'de ve civar semtlerinde itina ile yapmaktayız. Yapmış olduğumuz işçilikler garanti kapsamımızda olup, günün her saatinde hizmet sunmaktayız. Her türlü teknik ve bilgi almak için müşteri temsilcimiz ile görüşüp destek alabilirsiniz.

    Tesisat yenileme, su kaçağı tespiti, tıkanıklık ve kanal açma hizmetleri, ısıtma ve soğutma sistemleri, klozet, musluk arıza bakım ve tamir işleri gibi bir çok tesisat alanında hizmetlerimizden istifade edebilirsiniz. Detaylı tüm işlerimizi aşağıda bulabilirsiniz. Bizlere ulaşmak için çağrı iletişim numaralarımızı kullanabilir veya da internet üzerinden Beştepe Tesisatçı - Beştepe Su Tesisatçısı diye aratarak da bizlere ulaşabilirsiniz.

    Gayemiz Ankara genelinde Çankaya Beştepe'de, su tesisat işlerinizde en iyi su tesisatçısı, klozet arızalarında  en iyi klozet tamircisi, musluk, çeşme ve batarya arızalarında en iyi musluk tamircisi, ısıtma sitemlerinde ve petek bakımlarında en iyi petek temizleme ustası, atık su ve pis su gider tıkanıklıklarınızda en iyi kanal açma ustası olmaktır. "En ucuz tesisatçıyı değil en iyi tesisatçıyı tercih edin". Bizimle görüşmeden, fiyat almadan karar vermeyin

  • Beştepe Tesisatçı Olarak Sunmuş Olduğumuz Sıhhi Tesisat Hizmetlerimiz

Call Now Button