• Batıkent Tesisatçı

    Batıkent Tesisatçı olarak, Yenimahalle ve Batıkent semtlerinde su tesisat işlerinde hizmet yapmaktayız. Batıkentte tesisat sorunlarını bilen teknik ve teknolojik imkanlara sahip, geniş tesisat ustası kadromuz ile en iyi hizmeti sunan tesisat firmasıyız. Tesisat yenileme, su kaçağı tespiti, kanal açma ve tıkanıklık giderme, kombi ve petek temizliği, klozet ve musluk arıza, bakım ve onarımı, hidrofor kurulumu tesisat işlerimizin bazılarıdır. Detaylı tesisat işlerimiz aşağıda bilgilerinize sunulmuştur.

    Batıkent Tesisat firmasını tercih etmenizdeki en büyük etken, bilgi ve teknik desteği almanızı sağlayan müşteri temsilcimiz, tecrübeli ve işinde ehil geniş usta kadromuz, ve yapılan tüm işçiliklerimizin Ankara Tesisat garantisinde olmasıdır. 7/24 haftanın her günü sizler için hizmet sunmaktayız. Hizmetimizde sınır olmadığı gibi ara ara kampanyalarımız ile de siz Batıkentlilere jestler yapmaktayız.

    Gayemiz Ankara Yenimahalle Batıkentte, su tesisat işlerinizde en iyi su tesisatçısı, klozet arızalarında  en iyi klozet tamircisi, musluk, çeşme ve batarya arızalarında en iyi musluk tamircisi, ısıtma sitemlerinde ve petek bakımlarında en iyi petek temizleyici, tıkanıklık ve pis su gider işlerinizde en iyi kanal açma ustası olmaktır. "En ucuz tesisatçıyı değil en iyi tesisatçıyı tercih edin". Bizimle görüşmeden, fiyat almadan karar vermeyin

  • Batıkent Tesisatçı Olarak Sizlere Sunduğumuz Hizmetler

Call Now Button