• Başkent Organize Sanayi Bölgesi

    Kasım 20, 2019 | admin
  • Başkent Organize Sanayi Bölgesi Tesisatçı

    Başkent Organize Sanayi Bölgesi Tesisatçı olarak, tüm sıhhi tesisat işlerinizi büyük bir titizlikle yapmaktayız. Su tesisatınızda kaçak mı var? Giderleriniz mi tıkalı? Kombi ve petek bakımına mı ihtiyacınız var? Klozet, musluk ve bataryalarınız mı çalışmıyor? Komple tesisat mı yeniletmek istiyorsunuz? Ve daha nice tesisat sorunlarınızın çözümü Ankara'nın en kapsamlı tesisat firması olarak bizde. 

    Sıhhi tesisat konusunda deneyimli ve son sistem teknoloji cihazları ile sorunları kısa sürede çözen geniş tesisat ustası kadromuz, soru ve sorunlarınıza cevap bulabileceğiniz müşteri temsilcimiz sizlere 7/24 hizmet vermektedir. Bizlere iletişim adreslerimizden ulaşabileceğiniz gibi, internet üzerinden Başkent Organize Sanayi Bölgesi Tesisatçı veya Başken OSB Su Tesisatçısı diye yazıdğınızda da bizlere ulaşabilirsiniz.

    Gayemiz Ankara Sincan Temelli Başkent Organize Sanayi Bölgesi'nde, su tesisat işlerinizde en iyi su tesisatçısı, klozet arızalarında  en iyi klozet tamircisi, musluk, çeşme ve batarya arızalarında en iyi musluk tamircisi, ısıtma sitemlerinde ve petek bakımlarında en iyi petek temizleme ustası, atık su ve pis su gider tıkanıklıklarınızda en iyi kanal açma ustası olmaktır. "En ucuz tesisatçıyı değil en iyi tesisatçıyı tercih edin". Bizimle görüşmeden, fiyat almadan karar vermeyin

  • Başkent Organize Sanayi Bölgesi Tesisat Firması Olarak Sunduğumuz Tesisat Hizmetlerimiz

Call Now Button