• Basınevleri Tesisatçı

    Basınevleri Tesisatçı Firması olarak, Keçiören, Etlik ve Basınevleri'nde su tesisat işleri yapmaktayız. Tüm sıhhi tesisat işlerinizde büyük bir titizlik ve özgüvenle çalışan, tesisat sisteminin gerektirdiği teknolojik cihazları kullanan genizş bir tesisat ustası kadrosuna sahip olan firmamız sizlere 7/24 hizmet sunmaktadır.

    Tesisat ile alakalı aklınıza gelebilecek, su kaçağı tespiti, kanal ve tıkanıklık açma, kalorfier ve ısıtma tesisatı, klozet arızaları ve musluk montajı, petek temizleme, su deposu ve hidrofor kurulumu, bypass sistemler, hava tesisatları gibi bir çok tesisat alanında sektörel hizmet sunmaktayız. Soru ve sorunlarınız için size bilgi ve destek veren müşteri temsilcimiz günün her saatinde hizmet başındadır. Bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabileceğiniz gibi, internet ortamından da ulaşmak için Basınevleri Tesisatçı yada Basınevleri Su Tesisatçısı yazarak bizlere ulaşmanız mümkündür.

    Gayemiz Ankara Keçiören Basınevler'nde, su tesisat işlerinizde en iyi su tesisatçısı, klozet arızalarında  en iyi klozet tamircisi, musluk, çeşme ve batarya arızalarında en iyi musluk tamircisi, ısıtma sitemlerinde ve petek bakımlarında en iyi petek temizleme ustası, atık su ve pis su gider tıkanıklıklarınızda en iyi kanal açma ustası olmaktır. "En ucuz tesisatçıyı değil en iyi tesisatçıyı tercih edin". Bizimle görüşmeden, fiyat almadan karar vermeyin

  • Basınevleri Tesisatçı Firması Olarak Sunmuş Olduğumuz Hizmetler

Call Now Button