• Balgat Tesisatçı

    Balgat Tesisatçı ünvanı ile Ankara'nın en güzel semtlerinden biri olan olan Balgatta en iyi tesisat hizmetini sunmanın gururu içindeyiz. Tüm sıhhi tesisat, arıza, bakım ve montaj işlerinde sizlere ivedi bir şekilde çözüm sunan kaliteli bir teknik kadroya sahibiz. Alanında tecrübeli bir müşteri temsilcisi ve ileri seviye de teknolojik imkanlara sahip tesisat usta kadrosu ile pazar günleri ve resmi tatil günleri de dahil olmak üzere 365 sıhhi tesisat hizmeti sunmaktayız.

    Balgat Tesisatçı kimliği ile sizlere çözüm önerilerinde bulunan, yaptığı her işin arkasında duran, ve geriye dönük garantili işleri ile hep lider tesisatçı konumunda bulunan Balgat Tesisat diğer tesisat firmalarına oranla hep bir adım önde olmuştur.

    Musluk contası değiştirmeden tutun da kanal açma işlerine, klozet tamirinden tutun da petek temizleme işlerine, doğalgaz ilerinden tutun da su kaçağı tespit işlerine kadar yüzlerce aklınıza gelen her türlü su tesisat işleri yapmaktayız. Balgat Tesisatta iş ayırımı yoktur. İşin küçüğü büyüğü olmaz. Azına da çoğuna da Allah bereket versin der, işimize bakarız

    Gayemiz su tesisat işlerinizde en iyi su tesisatçısı, klozet arızalarında  en iyi klozet tamircisi, musluk, çeşme ve batarya arızalarında en iyi musluk tamircisi, ısıtma sitemlerinde ve petek bakımlarında en iyi petek temizleyici, tıkanıklık ve pis su işlerinizde en iyi tıkanıklık açma ustası olmaktır. "En ucuz tesisatçıyı değil en iyi tesisatçıyı tercih edin". Bizimle görüşmeden, fiyat almadan karar vermeyin.

  • Balgat Tesisat Olarak Yapmış Olduğumuz Sıhhi Tesisat Hizmetleri

Call Now Button