• Bahçelievler Tesisatçı

    Bahçelievler Tesisatçı Firması olarak, kanal açma ve tıkanıklık giderme, yeri belli olmayan su kaçaklarını tespit etme, doğalgaz ve kalorifer tesisatı, klozet ve musluk arıza tamiri bakımı montajı, petek temizleme ve tüm sıhhi tesisat işlerinizi büyük bir titizlikle yapmaktayız. Alanında tecrübeli ve işin ehli, teknolojik cihazlar ile sorunlarınıza daha teknik çözümler sunan geniş tesisat ustası kadromuz ile sizlere hizmet sunmaktayız.

    Haftanın her günü hizmet sunan tesisat firmamızda, sizlere bilgi ve teknik destek sunan müşteri temsilcimiz ve tüm yapmış olduğumuz işlerde işçilik garantisi sunan ustalarımız diğer tesisat firmalarına oranla hep bir adım öndedir. 

    Gayemiz Ankara Çankaya Bahçelievler'de, su tesisat işlerinizde en iyi su tesisatçısı, klozet arızalarında  en iyi klozet tamircisi, musluk, çeşme ve batarya arızalarında en iyi musluk tamircisi, ısıtma sitemlerinde ve petek bakımlarında en iyi petek temizleme ustası, atık su ve pis su gider tıkanıklıklarınızda en iyi kanal açma ustası olmaktır. "En ucuz tesisatçıyı değil en iyi tesisatçıyı tercih edin". Bizimle görüşmeden, fiyat almadan karar vermeyin

  • Bahçelievler Tesisatçı Olarak Sunmuş Olduğumuz Sıhhi Tesisat Hizmetlerimiz

Call Now Button