• Bahçelievler Kanal Açma

  Bahçelievler Kanal Açma Servisi olarak, tüm pis su ve tıkalı giderlerinizi tıkanıklık açma robotlarımız ile açmaktayız. Tuvalet tıkanıklığı, lavabo, mutfak, klozet, balkon, süzgeç gibi şahsi gider tıkanıklıklarının dışında toplu kullanım alanlarındaki ana logar ve kanalizasyon tıkanıklıklarını da büyük bir titizlik içerisinde kırıp dökmeden açmaktayız.

  Kanalizasyon Açma:

  Kanalizasyon veya kanal arızaları genellikle su sızıntısı, pis suyun geri tepmesi, atık su borularının kırılması veya çökme sonucunda ortaya çıkmaktadır. Kanal tıkanıklığına sebep olan etkenler teknolojiyle birlikte hayatımızı kolaylaştıran tesisat sektörünün vazgeçilmezleri arasında yer alan tıkanıklık açma cihazları ile kolayca açılmaktadır. Tıkanmaların dışında meydana gelen diğer sorunlarda tıkanıklığı açma kesin çözüm olmamaktadır. Kırılan veya çatlayan boruların, çökme nedeniyle hasar gören giderlerin komple elden geçirilmesi ve sorunlarının giderilmesi gerekmektedir.

  Tuvalet Tıkanıklığı Açma :

  Tuvalet tıkanıklığı açma işleminde tıkanıklıklar genelde, tıkanmaz düşüncesiyle atılan tuvalet kağıtları, ıslak mendiller, peçeteler, çocuk bezleri, pedler, gayri ihtiyari çocuklar tarafından atılan oyuncaklar ve temizlik kovalarında unutulup suyla beraber tuvalet giden temizlik bezleri gibi katı maddeler tıkanmaya sebep olmaktadır. Böyle durumlarda yapılması gereken tuvalet tıkanmasına cihazla müdahale edip, tıkanıklık giderilir. Şayet cihaz yetersiz gelirse ise tuvalet ES sifonu sökülerek sifon temizlenir gerekirse sifondan sonrasına cihaz spirali gönderilerek tıkanıklık açılır.

  Mutfak Tıkanıklığı Açma :

  Mutfak tıkanıklığı açma işleminde genellikle tıkanıklığa sebep, bulaşık kalıntıları, yağlar ve çay demleridir. Her ne kadar mutfak lavabosunda bulunan körüklü sifonda süzgeç bulunsa da gidere giden atıkları tam olarak engellememektedir. Bu tür tıkanıklıklarda yapılması gereken pratik tıkanıklık açma yöntemlerini uygulamaktır. Kanal açma ustalarının tavsiye ettiği kimyasal çözücüler, sirke ve tuz, sirke karbonat, lavabo pompası, spiral gibi tıkanıklığın açılmasına vesile olan yöntemleri deneyebilirsiniz. Şayet açılmaz ise, deneyimli kanal açma ustalarından destek alabilirsiniz.Kırmadan dökmeden modern cihazlar ile tıkanıklığınız kısa sürede giderilir.

  Klozet Tıkanıklığı Açma :

  Klozet tıkanıklığı da alaturka tuvalet gibi tıkanmaya sebep olan etkenlerden dolayı tıkanır. Tek farkı tıkanıklık açma işleminde başarısız olan tüketiciler klozeti sökerek tıkanıklık açma işlemine devam etmelidirler. Klozet körüğüne takılan atıklar tıkanmaya sebep olurlar. Körükten kurtarmanın en iyi yolu da klozeti sökmektir. Kendinize güvenemiyorsanız ve kendinizi yeterli görmüyorsanız Ankara klozet tıkanıklığı açma firmamızı arayabilirsiniz.

  Diğer tüm tıkanık açma işlerimiz ise, tıkalı pimaş açma, lavabo açma, süzgeç, duşakabin, teras, balkon tıkanıklığı, logar temizleme 

  Alanında tecrübeli ve deneyimli kanal açma ustalarımız ve size teknik ve bilgi desteği sunan Bahçelievler Kanal Açma müşteri temsilciniz günün her saatinde hizmet sunmaktadır. Bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabileceğiniz gibi, internet üzerinden de Bahçelievler  Kanal Açma veya Bahçelievler Tıkanıklık Açma diye yazdığınızda da ulaşabilirsiniz.

  Gayemiz Ankara Çankaya Bahçelievler'de, su tesisat işlerinizde en iyi su tesisatçısı, bina ve ortak kullanım alanlarındaki tıkanıklıklarda, en kanal açma ustası, daire ve iş yerlerinizdeki atık su ve pis su gider tıkanmalarında  en iyi tıkanıklık açma ustası olmaktır. "En ucuz kanal veya tıkanıklık açan firmayı değil en iyi tıkanıklık açan firmayı tercih edin". Bizimle görüşmeden, fiyat almadan karar vermeyin

Call Now Button