• Bağlıca Tesisatçı

    Bağlıca Tesisatçı Firması olarak, Etimesgut ve Bağlıca'da su tesisat işleri yapmaktayız. Su tesisat arızalarınızda, tıkanıklık ve kanal açma sorunlarınızda, su kaçağı belli olmayan tesisat kaçaklarında, klozet, musluk, batarya arıza montaj ve tamirlerinde, doğalgaz tesisatlarında ve petek temizleme işlerinde ve diğer tüm sıhhi tesisat işlerinizde güven duyabileceğiniz tesisat firmasıyız. Tüm tadilat tamirat ve sıhhi tesisat işlerinizde işçiliklerimiz garantilidir.

    Bağlıca Tesisatçı güler yüzlü, teknolojik cihazları ile sorunları kısa sürede çözen, iş ahlakına uygun, tecrübeli ve geniş tasisat ustası kadrosu, soru ve sorunlarınız için size teknik ve bilgi desteği sunan müşteri temsilcimiz ile sizlere 7/24 hizmet sunan tesisat firmasıyız. Bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabileceğiniz gibi, internet üzerinden de Bağlıca Tesisatçı veya Bağlıca Su Tesisatçısı yazarak ulaşmanız mümkündür.

    Gayemiz Ankara Etimesgut Bağlıca'da, su tesisat işlerinizde en iyi su tesisatçısı, klozet arızalarında  en iyi klozet tamircisi, musluk, çeşme ve batarya arızalarında en iyi musluk tamircisi, ısıtma sitemlerinde ve petek bakımlarında en iyi petek temizleme ustası, atık su ve pis su gider tıkanıklıklarınızda en iyi kanal açma ustası olmaktır. "En ucuz tesisatçıyı değil en iyi tesisatçıyı tercih edin". Bizimle görüşmeden, fiyat almadan karar vermeyin

  • Bağlıca Tesisat Olarak Sizlere Sunduğumuz Sıhhi Tesisat Hizmetlerimiz

Call Now Button