• Aydınlıkevler Tesisatçı

    Ankara Aydınlıkevler Tesisatçı olarak, tesisat adına her türlü tamir tadilat, arıza, bakım ve montaj işlerinizi en iyi şekilde yapmaktayız. Aydınlıkevler'de sıhhi tesisat sorunlarına hakim ve ivedi bir şekilde çözen tesisat firmasıyız. 7/24 soru ve sorunlarınıza karşılık bulacağınız müşteri temsilcimiz, alanında tecrübeli, ehil ve geniş tesisat ustası kadromuz ve tüm tesisat işçiliklerinin arkasında duran Ankara Tesisat Firmamız diğer firmaların hep bir adım önünde olmuştur.

    Musluk tamirinden tıkanıklık açmaya, klozet tamirinden petek temizlemeye, doğalgaz işlerinden su kaçağı tespit işlerine kadar tüm su işleriniz büyük bir itina ile yapılmaktadır. Aydınlıkevler Tesisatta küçük iş büyük iş ayrımı yoktur. Her bir iş bizim için büyük bir referanstır. Bu anlayışla referans listemiz her geçen gün daha da artmaktadır.

    Gayemiz Ankara Altındağ Aydınlıevler'de, su tesisat işlerinizde en iyi su tesisatçısı, klozet arızalarında  en iyi klozet tamircisi, musluk, çeşme ve batarya arızalarında en iyi musluk tamircisi, ısıtma sitemlerinde ve petek bakımlarında en iyi petek temizleyici, tıkanıklık ve pis su gider işlerinizde en iyi kanal açma ustası olmaktır. "En ucuz tesisatçıyı değil en iyi tesisatçıyı tercih edin". Bizimle görüşmeden, fiyat almadan karar vermeyin

  • Aydınlıkevler Tesisatçı Olarak Yapmış Olduğumuz Hizmetler

Call Now Button