• Anıttepe Tesisatçı

    Anıttepe Tesisatçı olarak, Çankaya ve Anıttepe'de su tesisat hizmetleri sunan tesisat firmasıyız. Tüm sıhhi tesisat işlerinizde garantili işçilik ve 7/24 tesisat hizmeti sunmamız, teknik bilgi ve destek sunan müşteri temsilcimiz, bizleri diğer tesisat firmalarının bir adım önünde olmamıza sebeptir. 

    Deneyimli ve alanında son sitem teknolojik cihazlara hakim geniş usta kadromuzla, noktasal su kaçağı tespiti, tıkanıklık ve kanal açma hizmetleri, klozet ve musluk arıza bakım tamirleri, kombi ve petek bakımı, hidrofor, hava ve havalandırma tesisatları gibi saymakla bitmeyen bir çok tesisat işlerinde sorunlarınızı gidermekteyiz. Güçlü referans kadrosuna sahip olan Anıttepe Tesisat firmamızı intenet üzerinden bulmak istediğinizde yapmanız gereken tek şey Anıttepe Tesisatçı veya Anıttepe Su Tesisatçısı diye aratmanız yeterli olacaktır.

    Gayemiz Ankara Çankaya Anıtepe'de, su tesisat işlerinizde en iyi su tesisatçısı, klozet arızalarında  en iyi klozet tamircisi, musluk, çeşme ve batarya arızalarında en iyi musluk tamircisi, ısıtma sitemlerinde ve petek bakımlarında en iyi petek temizleyici, tıkanıklık ve pis su gider işlerinizde en iyi kanal açma ustası olmaktır. "En ucuz tesisatçıyı değil en iyi tesisatçıyı tercih edin". Bizimle görüşmeden, fiyat almadan karar vermeyin

Call Now Button