• Anıttepe Su Tesisatçısı

  Anıttepe su tesisatçısıtesisatçı arayışınıza son verebileceğiniz Ankara tesisat firmasıdır. Hem teknik, hem deneyim ve kaliteli hizmet anlayışımızla müşteri memnuniyetini Çankaya Anıttepe'nin dört bir yanına yaymaya devam etmekteyiz. Kendine olan güveni, yılların tecrübesi ve teknolojik cihazları ile geniş tesisat ustası kadrosundan oluşan ekibimiz günün her saatinde hizmet vermektedir. Kaliteden ödün vermeden tüm tesisat işlerimizde garantili işçilik uygulamaktayız. 

  Anıttepe su tesisatçısı, gece geç saatlerde dahi olsa acil tesisat işlerinizde sizlere çözüm olmaktadır. Problemin kaynaklandığı andan itibaren kısa zamanda sıhhi tesisatçılarımız sorunu gidererek kafanızın rahatlamasını sağlayacaktır. İstenmedik anlarda meydana gelen su kaçakları, tıkanıklık sorunları, klozet arızaları, ısıtmayan petek sorunları, kombi arızaları, duvar dibinde kırılan musluklar, alt kata sızdıran su problemleri, klozetin su akıtması gibi daha fazlasını sayabileceğimiz su sorunlarınızda sadece işçilik değil bilgi almak içinde bizleri arayabilir, doğru yönlendirmelerle olumlu sonuçlar alabilirsiniz.

  Biz Anıttepe tesisatçı firması olarak, gayemiz diğer tüm arızalarda olduğu gibi klozet sorunlarınızda en etkili klozet tamircisi, musluk arızalarınızda en iyi musluk tamircisi, kanal açma ve tıkanıklık giderme sorunlarında en iyi tıkanıklık açma ustası ve tüm tesisat işlerinizde en iyi su tesisatçısı olmaktır. En iyi olmamıza sağlayan en önemli etken ise yılların verdiği tecrübe ve kullanmış olduğumuz cihazlardır. Bu cihazlar ise; su kaçak tespitinde "termal kamera ve akustik dinleme cihazı", tuvalet tıkanıklığı açma, klozet, mutfak, lavabo, banyo gibi pis su giderlerin açılmasında kullandığımız "tıkanıklık açma makinası", petek temizliği ve bakımında kullandığımız, "petek temizleme cihazları", ev tesisat yenileme işlerinde kullandığımız" test pompası"dır.

  Ankara Tesisat, tüm Çankaya bölgesine, Emek, Bahçelievler, Balgat, Kızılay, Tandoğan, Beşevler, Beştepe, 100.Yıl, Çukurambar, Mustafa Kemal Mahallesi, Çiğdem Mahallesi, Dikmen ve civar mahallelerine hizmet vermektedir. Sokağa çıkma yasaklarında izin belgeli tesisatçı olarak da sizlerin sorunları kesintiye uğratmasın diye tüm yasaklarda sizlere hizmet vermekteyiz.

   

   

Call Now Button