• Alacaatlı Su Tesisatçısı

    Alacaatlı su tesisatçısı, Çayyolu ve Alacaatlı'da etkili tesisat firmasıdır. Sıhhi tesisat işlerinde güvenilir ve saygılı gezici mobil tesisat ekipleriyle günün her saatinde hizmet sunmaktadır. Su kaçağı, tıkanıklık sorunları, kalorifer tesisatı, klozet arızaları, musluk tamiri, çamaşır ve bulaşık makinası bağlantıları, petek temizliği, kombi yer değişimi, komple tesisat yenileme gibi birçok tesisat işlerinizde sorunsuz çözümler üretmekteyiz. Tesisatta çözüm ortağınız olarak, sizlere garantili işçilik sunuyoruz.

    Ev tesisat arızalarında sıkça karşılaşılan arızaların başında su kaçak sorunları gelmektedir. Gerçekten de çok can sıkıcı bir durum olan su kaçakları, hem sizi huzursuz hem de bazen komşularınızı huzursuz edebilmektedir. Çok güvendiğiniz ve işçiliği çok mükemmel olan yıllarca çalıştığınız tesisatçınızı aradınız. Teknolojiden bihaber olan su tesisatçınız maalesef sorunu çözmede zorlandı. Kendi yöntemleri ile yani eski usul tahmin yöntemi ile su kaçağını aradı ve bulana kadar her yeri kırdı. Biz buna "kaş yaparken göz çıkarmak" diyoruz. İşte ilerleyen teknolojiye ayak uyduramayan her nesil çağın gerisinde kalmaktadır. Oysa Alacaatlı su tesisatçısı, teknik ve teknolojik imkanları ile su kaçaklarında noktasal tespit yaparak, hem zamandan hem de ek maddi külfetten sizi kurtarmaktadır. Termal kamera ve akustik dinleme cihazları su kaçak bulmada en etkili cihazlardır. 

    Diğer bir etkili cihazımızda kanal açma işlerinde kullandığımız tıkanıklık açma makinaları. Bu cihazlar tuvalet, banyo, mutfak, lavabo, duşakabin, süzgeç ve kanalizasyon giderlerindeki katı atık maddeleri yok eder. Tıkanıklığa sebep olan bez parçaları, ıslak mendiller, çocuk ve hasta pedleri gibi yok edilemeyecek derecedeki katı atık maddeleri spiraller vasıtasıyla geri çekerek, su akışının normale dönmesini sağlarlar. Bu tür tıkanıklık açma yöntemlerinde kırıp dökme olmadan, ek külfet bindirmeden yapılan işlerde zaman kaybı ve ek masraflar engellenmiş olmaktadır.

    Alacaatlı tesisatçı veya sıhhi tesisatçı, su tamircisi ismi ne olursa olsun beklentilerin üstünde sizlere en iyi hizmeti günün her saatinde sizlere sağlamaktadır. 

Call Now Button