• Aktepe Tesisatçı

    Aktepe Tesisatçı olarak Keçiören ve Aktepe'de tüm sıhhi tesisat işlerinizi büyük bir titizlikle yapmaktayız. Su kaçağı tespiti, kanal tıkanıklık açma, kombi ve petek bakımı, klozet musluk arızaları tamiri ve montajı, mekanik tesisat ve her nevi su tesisat işlerini garantili bir şekilde yapan tesisat firmasıyız. Teknik ve bilgi desteği alabileceğiniz müşteri temsilcimiz ve yeterli deneyim ve tecrübe sahibi tesisat ustalarımız sizlere 7/24 hizmet sunmaktadır.

    Bizlere internet üzerinden ulaşmanız gayet kolay. Aktepe Tesisatçı veya Aktepe Su Tesisatçısı diye aradığınızda ilk sıralamada çıkan Ankara Tesisat firmasıyız. İletişim numaralarımızdan ve whatsapp üzerinden de bizlere ulaşmanız için 0 530 520 44 30 telefon numarasını aramanız yeterli olacaktır. 

    Gayemiz Ankara Keçiören Aktepe'de, su tesisat işlerinizde en iyi su tesisatçısı, klozet arızalarında  en iyi klozet tamircisi, musluk, çeşme ve batarya arızalarında en iyi musluk tamircisi, ısıtma sitemlerinde ve petek bakımlarında en iyi petek temizleyici, tıkanıklık ve pis su gider işlerinizde en iyi kanal açma ustası olmaktır. "En ucuz tesisatçıyı değil en iyi tesisatçıyı tercih edin". Bizimle görüşmeden, fiyat almadan karar vermeyin

     

  • Aktepe Tesisat Olarak Sizlere Sunulan Hizmetler

Call Now Button